Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is jobban kívánjátok a...

Ti is jobban kívánjátok a szexet kismamaként?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 14:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem. De tennék ellene, ha esetleg van valami tuti tipped :)
2011. nov. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én már nem vagyok kismama,de egyáltalán nem kívántam jobban,inkább még annyira sem.
2011. nov. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én sem!Egyiknél sem :( De nme bánnám ha másképp lenne, szóval az a tipp engem is érdekel :):):):):)


23 hós kislány és 15 hetes pocakbabi anyuja

2011. nov. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne (ha van tipp) mert én se kívánom a sexet..:( 18 hkm
2011. nov. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én semennyire nem kivánom sajnos.

31hkm

2011. nov. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én se...:-( De nekünk nem is nagyon lehet. Viszont már alig várom mikor majd megszületik a baba és 6 hét elteltével szeretkezzünk egy olyan jót, mint a régi szép időkben. Mondtam is páromnak, hogy tartunk majd egy szexnapot:-). 30hkm
2011. nov. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Lányaimmal mikor terhes voltam egyáltalán nem kivántam.

Kisfiammal viszont annyira hogy húúúú, olyan isteni volt, hogy húúúú. :) Azóta bezzeg nem már megint. :P

2011. nov. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Èn igen! Első perctől. Csak nekem kicsit ijesztő, ahogy èrzem a mèhösszehùzòdàsokat mikor orgazmusom van, te nem ìgy vagy ezzel? Pedig nem fàj, és nem keményedek. Hàny hetes vagy?

32h km

2011. nov. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az első babával a pocakomban igen, elejétől a végéig jobban kívántam és nagyon jó is volt. Kisfiam született.

Most igaz még csak 12 hetes vagyok a másodikkal, de eszembe sem jut sajnos, nem tudom idővel javul-e majd a helyzet...

2011. nov. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én végig kívános voltam a terhességem alatt, de most, hogy szoptatok...persze majd idővel jobb lesz, de mikor? Addigra tán elfelejtem milyen is az. :(

első voltam

2011. nov. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!