Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet menni masszőrhöz kismama...

Lehet menni masszőrhöz kismamaként?

Figyelt kérdés
Gondoltam ülve,mert annyira jól esne a vállaimnak.
2011. nov. 24. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

lehet!

sőt, van kifejezetten kismama masszázs is

természetesen ülve, és a deréktájt kihagyva

2011. nov. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

masszázs terhesség alatt tilos.a vérnyomás leesik,a mérgek kiválasztódnak.biztos jól esne,de tilos.

persze pár percig dörzsölgetni,erősebben simogatni szabad,de a gyógymasszázs tilos

2011. nov. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ird be a gugliba h kismamamasszázs
2011. nov. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

nem írom,be,mert gyógymasszőr vagyok,és mi így tanultuk.soha nem masszíroznék terhes nőt,komoly következményei lehetnek.ma már ezek fajta gagyi masszás létezik,amivel ki lehet csalni az emberekből a pénzt.

nagyon veszélyes lehet

a masszázsnál vannak kizáró tényezők,ilyen a terhesség,rák stb

2011. nov. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én anyum is gyógymasszőr és nem kaphattam masszázst a terhességek alatt. :(

(azt a simogatósdit nem nevezném masszázsnak, annál még a 3 éves gyerekem is hatékonyabban gyúr)

2011. nov. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Engem szoktak maszirozni,a labaimat fokepp,meg a forgomat,a gerincemet,nagyon jol esik,es semmi bajom nincs tolle,32 hetes terhes vagyok.Imadom,olyan jol esik.
2011. nov. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én amióta terhes vagyok azóta a masszőröm nem masszíroz, mert kismamákat nem szabad! Mondtam neki, hogy fáj a derekam csináljon vele valamit, az volt a válasz amikor fekszem tegyek alá kispárnát ő most nem tud vele mit csinálni. Mivel bedurrantak az ízületeim (főleg az ujjaimon és a bokámon) emiatt megmasszírozta a kezem és kiropogtatta a bokám, de semmi több.


Azt tudom javasolni, hogy óvatosan simogasson a párod.


Jó baba várást!

2011. nov. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
En mindig simogatom a pocakomat,azt sem szabad?Nagyon jolesik a babamnak,mert olyankor mocorog,meg kidudorodik.Miert nem szabad maszirozni?Bocs h nem a kerdesre valaszoltam
2011. nov. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem szabad várandósokat masszírozni, most tudtam meg a tanulmányaim folyamán!
2011. nov. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsó előttinek! És a többieknek is!

Nekem pont most szolt a barátnőm, hogy ne simezzem a hasam sokáig és egy hejen, mert baj lesz belöle. Egy kismama is így tett és bevérzett a pocakja és a baba elment, mert a simogatástol a hormonok miatt összegyüllik a vér azon a részen és vetélést , vagy vérzést okoz. Barátnőm megkérdezte az orvosát és ő is azt mondta, hogy kerüljük a simizést.

2011. nov. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!