Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A következő 10 hétben várható...

A következő 10 hétben várható valamilyen testi változás?

Figyelt kérdés
A 30. hétig semmi változás nincs rajtam, vékony maradt a karom, az arcom se lett kerek, nem vizesedek, nincs visszér problémám, igazából nem fáj semmim, híztam 9 kilót, azt is csak a pocira. Baba is és én is egészségesek vagyunk. :) Esetleg a szülésig még jöhet valamilyen drasztikus, vagy kevésbé drasztikus testi változás?
2009. máj. 22. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:

nos a pocira hízás az nem is hízás, csak tágulás, és a magzat víz meg a gyermek súlya. a hízás csak akkor hízás, ha zsírban veszik fel.

Az unokatesóm sem hízott, csak a pocija lett nagy meg a mellei nőttek. eddig nem híztál sokat, akkor már nem fogsz szerintem, és szülés után, szoptatás alatt szépen vissza fogod nyerni az alakodat.

max a hasadon a bőr lesz egy kicsit megereszkedve, esetleg egy két helyen csikos leszel majd a bőr nyúlástól, de nem feltétlenül.

mennyi idős vagy és mennyit nőttek a melleid terhesség alatt?

2009. máj. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
30 hetes vagyok (egyébként 28éves) Igazából a melleim sem nőttek még meg, duzzadtabb lett talán - amit a férjem nagyon díjaz...:)- még mindig a 75B-s melltartóimat hordom, talán 1-2 hét múlva nézek 80-as méretet magamnak...igazából nem is az alakom miatt félek (van azért plussz kiló a combin, popsin, de ez eddig is volt) csak az érdekelne, hogy ezek után még várható-e lábdagadás, vizes kezek, arcok. Egyébként mindenki azt mondja, hogy semmi nem látszik rajtam, azt meg el sem hiszik, hogy 9 kilót híztam...
2009. máj. 22. 09:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy bármi drasztikus változás bekövetkezne. Én 39 hetes vagyok, 12 kg-ot híztam, nem vizesedem, csak a hasam nőtt, karra, lábra, csípőre, arcra semmi. Pedig kislányt várok, azt szokták mondani a lányos terhesek szélesednek, úgylátszik ez is csak tévhit.:)

Bár sosem lehet tudni, de nem valószínű.

Jó babavárást, és könnyű szülést neked!

2009. máj. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én sem híztam csak pocira, 30 hetesen kb 7kg-nál tartottam, azóta még jött föl 2kg, és az utóbbi napokban elkezdtem vizesedni, ami nem látszik rajtam, csak én érzem, hogy feszíti a bőröm. 5 éve is így volt a kislányomnál, az utolsó hónapban még kb. 2 kiló ment föl, de az is csak a baba súlya ( elvileg heti 200-250g-ot híznak az utolsó időben) meg a víz volt. A kórházból annyival mentem haza, amennyivel a terhességet kezdtem- ezen én is meglepődtem! Ez a hízás dolog amúgy meg egyéni sajátosság, hogy kinél hogy alakul, remélem már nem megy sok rád, hogy jobban bírd a meleget!

Kitartást és könnyű szülést 36hetes km

2009. máj. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat :)
2009. máj. 22. 19:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!