Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik diétáznak, ti hogy...

Akik diétáznak, ti hogy csináljátok? Miből áll egy napi ételadag? Miket esztek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy hányszor egy nap, miket, barna kenyeret, semmi nasi?Mit isztok?És így nem is híztok annyit?
2009. máj. 22. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem diétáznom kell a terhességi cukor miatt, ami az első terhességemnél eléggé húzós volt,most még minden rendben van.

Odafigyelek, hogy mennyi szénhidrátot eszem, semmi kenyeret nem eszem, csak zsömlét, abból napi 3-at max. Semmilyen cukros üdítő, semmi édesség, mondjuk nem azt nem is kívánom.

Itt a rengeteg zöldség, gyümölcs, lehet enni bőven. Bár a gyümit nekem nem mindet :(

Naponta 3x eszem, normális mennyiséget, inkább a minőségére figyelek oda. És semmi nasi!!!

Miért kell diétáznod?

2009. máj. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia.Igazából nem kell, legalábbis nem mondták.A cukrom jó lett, csak én nem akarok sokat hízni, mert félek a toxémiától, mert volt hogy magasabb volt a vérnyomásom.Meg ha sokat hízok akkor tudom hogy piszkálni fog a védőnő.Tehát igazából önszorgalom.Eggig eljutottam a barna kenyérig.De jó az étvágyam, és szeretem az édességet is, van amikor leszalad egy csomag keksz is.Ha nem eszek eleget, akkor meg egyenesen rosszul vagyok, nem bírom megállni.Eddig olyan (25 hét)7 kiló körül híztam.Ja és feküdnöm is kell méhszáj miatt, tehát szinte alig mozgok, éhes meg éhes vagyok.

Köszönöm a választ.

Minden jót nektek, és sok egészséget.

2009. máj. 22. 09:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 25. hétig 7 kg nem olyan vészes, persze függ attól is, hogy mennyiről indultál.

A vékonyabbak mindíg többet híznak, mint akin van egy kis +.

Rajtam van, nem sok, de van.

Az, hogy feküdnöd kell, tényleg nehezíti a dolgot,és a vérnyomásodra is oda kell figyelni.

De mindent a babáért :)


Jó babavárást, jó egészséget!

2009. máj. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, átlag, igaz "karácsonyi" súllyal indultam, 62.5 félell, átlag magassághoz.
2009. máj. 22. 09:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!