Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes kismamak ti hogy...

Terhes kismamak ti hogy alltok a szexxel? Milyen gyakran vagytok egyutt a parotokkal, egyanugy csinaljatok-e, mint azelott, esetleg mire vigyaztok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 07:25
 1/8 anonim ***** válasza:
A lepényem eléri a méhszájat,így eltiltott a doki,mert alhasi vérbőséget okoz ugye a szexuális izg,amitől bevérezhetek.Jól bírom,mert a kis manómra gondolok,ennyit bőven megér.
2010. jún. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden megváltozott amióta terhes vagyok.Az első 3 hónapban a vetéléstől rettegtem, akkor is voltunk együtt, de tudat alatt annyira féltettem a picit, hogy orgazmusom se volt.Pedig előtte nem voltak ilyen problémáim.Amikor ez elmúlt, jobb lett picivel.Most ott tartunk, hogy 2-3 ( inkább 3) naponta vagyunk együtt.Óvatosabbak vagyunk, azokat a helyzeteket választjuk, ami jó nekem.Így a hasam se nyomódik.Amikor nincs szex, én attól még egyéb úton kényeztetem a párom, mert tudom, hogy az ő hormonjai ugyanúgy dolgoznak.Egyébként ő is félti a picikénket.Orgazmusom mostanában már van, de közel se olyan intenzív, hogy rázkódjak tőle.Kb. az érzés egy ötöde.Szerintem nem is lesz az igazi a szex, amíg meg nem szülök.
2010. jún. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk elötte is mindig én kezdeményeztem, a terhesség elején is talán 3x voltunk együtt, aztán mire jo lett volna a doki eltiltott mert hamar kinyiltam, na mi január ota nem voltunk együtt, de a párom nem igényli a másfajta kényeztetést sem.. még 3 hetem van a szülésig, remélem, helyre jövünk mert nekem hiányzik.
2010. jún. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk nagyon jó a szex! Igaz, hogy talán kicsit kevesebb lett, de szerintem minőségibb. Olyan heti 2-3x jut rá időnk. Terhesen volt életemben először egymás után két orgazmusom, meg olyan is, hogy majd fél percig eltartott! Nem teljesen ugyanúgy csináljuk, mint előtte, mert a pocakom már nem mindent enged, szóval csak óvatosan, hogy ne nyomjuk, és óvatosabbak is vagyunk (nem vadulunk).

29h km

2010. jún. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk minden olyan mint rég volt. Nem változott semmi. Az első három hónapban mondjuk még én féltem egy kicsit és mindig visszafogtam hogy ne teljesen tövig... De már ez sincs. Jó helyen van ő, nem érez semmit:)! Csak örömöt a végén:)

24 hetes pocis

2010. jún. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tóth Bernadett2 ***** válasza:

Nálunk sem változott semmi, rosszul sem vagyok, úgyhogy vadulás nélkül csináljuk amikor csak lehet. Pocak meg még nincs csak a gyári. :)

8+5

2010. jún. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én kezdettől fogva el vagyok tiltva, szóval mi igyekszünk kibírni, ahogy az első válaszoló is. A babára gondolunk. :)
2010. jún. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos kényelmetlen, egyszerűen feszül a pocakom és nem igazán tudom élvezni, ha a párommal vagyok. Persze nem akarom, hogy rossz legyen neki, ezért "kezeskedem" a dolgokról, de hát nem olyan, mint előtte. Szerencsémre nagyon megértő, és neki is a pocaklakó a legfontosabb most. Remélem terhesség után majd idővel rendeződik a dolog.

25 hetes kismama

2010. jún. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!