Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kívánjátok a szénsavas üdítőke...

Kívánjátok a szénsavas üdítőket az első trimeszterben?

Figyelt kérdés
Én most a kóláért vagyok megveszve.9-ik hétben vagyok, nem vagyok kívánós,sőt a hányingerrel,émelygéssel küzdök egész nap. De a kólát nagyon kívánom, meg az kicsit el is folytja a hányingeremet is ha iszom. Hogy vagytok ezzel?
2012. jan. 1. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ittam, mondjuk, nem kólát mert azt nem szeretem, hanem tonikot. Igazából nincs ok a nemivásra, a H2CO3 felbomlik vízre és CO2-re, ami kijön már a gyomorból (ezért büfizik az ember tőle). Persze ha sok a savad és bánt, akkor nem esik jól.
2012. jan. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is a tonikért vagyok oda! Bár azzal riogatnak, hogy nem egészséges a benne lévő kinin miatt, de én úgy gondolom, nem véletlenül kívánom. Úgyhogy mindig van itthon, de csak módjával iszogatom (ha nem így tennék, szerintem napi 2 litert simán lenyomnék).
2012. jan. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is meg voltam veszve a kóláért, pedig előtte utáltam, sosem ittam. :)))

Nekem is segített az émelygésen, azért is ittam, kb. 2 hétig....azóta hál'Istennek újra undorodom tőle! :D


Aztán jött egy hét szénsavas gyömbér őrület, most meg visszatért a szénsavmentes víz és frissenfacsart gyümölcslevek imádata. :)

2012. jan. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!