Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes szedni az Omega 3...

Érdemes szedni az Omega 3 zsírsavat terhesség alatt vagy nem?

Figyelt kérdés
2008. márc. 29. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hasznos zsirsavak,a halolajban is van ilyen ,érdemes szedni,a párom szerint,személyedzö,bár terhesen nem tudom,kérdezz utána azért,31 hetes kismama.
2008. márc. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
terhesség alatt nem ajánlott tabletta formájába szedni omega 3-6 zsírsavakat!!! Ez biztos! viszont szükség van rá így olyan ételeket kell fogyasztani amibe ezek megtalálhatók (pl. hal). Nem kell sokat enni se csak valamennyit!
2008. márc. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én szedtem 6 hónapos koromik az aloés omga 3-at utánna azért nem mert nem volt rá pénzem a sk minden mellett. :) az orvosom szerint nagyon jó a baba agyának a fejlődéséhez.Most 34 hetes vagyok és pont most volunk mult héten uh-n és egy nagyon szépen fejlődő izmos egészséges babánk van.Szerintem ha van lehetőséged szedd..
2008. márc. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az omega 3 mindezek mellett segit megelozni a szules utani depressziot. En is szedem.
2008. márc. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!