Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes vagyok. Mikor fogom...

20 hetes vagyok. Mikor fogom kívülről is látni hogy mozog, jön-megy a kislányom? A párom enyhén már érezte mozogni, én már a 15. héttől érzem.

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ha figyeled a hasad amikor fekszel, látod. Legalábbis azt, hogy kitüremkedik a hasad egy-egy rúgásnál.

Legalábbis én látom. Csak a 19. hét végén éreztem meg, de azóta folyamatosan izeg-mozog. És látszik is:-)

22 hetes mami

2009. máj. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én 14 hetes voltam, amikor először éreztem biztosan, hogy mozog a kislányom, de látni csak a 26. héten sikerült először (valószínűleg azért, mert még első baba, és nem gondoltam, h azt kívülről is lehet látni :)) Ma vagyunk 36 hetesek, és ma feltűnően aktív...remélem fordulni készül, lassan nem ártana :P
2009. máj. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!