Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik 6+3 hetesen voltak...

Akik 6+3 hetesen voltak dokinál, mit mondott az orvos? Mit kell látni olyankor? Esetleg már láthatom a babánkat?

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 12:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

6+3= 6 hét és 3 nap, a doki így adja meg a terhességi kort, az uh gépek is ebben a formában mérnek, a vizsgálatok szempontjából fontos h egy magzat 12 hetes v 12+6 hetes tehát holnap reggel már 13 hetes. Hú, remélem érthető voltam, kicsit bonyolultra sikerült! üdv:12+5 hetes

Ja, és gratula a két csíkhoz, pihenj sokat!

2009. máj. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Uccsó vagyok: bocs, most olvasom h ovu tesztet csináltál, nem terhességit. Ha késik a mensid akkor miért csinálsz peteérést kimutató tesztet?
2009. máj. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Köszi a magayrázatot! Így már értem! :)

Azért azt csináltam, mert több helyen olvastam, hogy jósló tesztként használható. És mivel nagyon furdalt már a kíváncsiság és terhességi teszt pedig nem volt otthon megpróbáltam ezt.. :) Várok még egy pár napot és veszek rendes tesztet! Remélem azon is két igen erős vonalat fogok látni... :)

2009. máj. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Na, ezt még nem is hallottam! Vedd csak meg azt a terhességi tesztet is, ha 3 napja késik és amúgy rendszeres szokott lenni, akkor elég jó esélyekkel indulsz neki. Szorítok!
2009. máj. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Pedig sokan csinálják :) Mivel nekem nem is volt soha ovutesztem, én nem próbáltam, mondjuk én abban azért annyira nem hiszek, mint a terhességi tesztben. Persze attól még lehet benne valami... :)
2009. máj. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Köszi a válaszokat! :) Venni fogok rendes tesztet is!

Elnézést mégegyszer az eredeti kérdezőtől! Gratulálok a babához! biztosan mindne rendben lesz! :)

2009. máj. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nincs miért elnézést kérned, én köszönöm, hogy írtatok!
2009. máj. 22. 08:34
 18/19 anonim ***** válasza:

Mikor túlleszel az UH-n, írsz majd, hogy volt-e már szívverés?


Köszi :)

2009. máj. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Persze, mindenképpen megírom, hogy mi volt. Szorítsatok nagyon. :) Mindennek rendben kell lennie!!! Érzem. Pozitívan állok hozzá. :)))
2009. máj. 22. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!