Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik 6+3 hetesen voltak...

Akik 6+3 hetesen voltak dokinál, mit mondott az orvos? Mit kell látni olyankor? Esetleg már láthatom a babánkat?

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 12:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nekem hat hetesen már lehetett látni a szívhangot, a babám egy kis pici pont volt, a közepében pedig lüktetett a pici szive, fantasztikus érzés volt, szerintem már neked is látható lesz, ilyenkor engem még hüvelyi uhval nézett a doki, mert úgy jobban látszott,

Boldog babavárást,

28 hetes kismama:)

2009. máj. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Szia. Én 6+2 hetesen voltam először dokinál és a baba 6mm-es volt és pulzált a pici szíve. Sok boldogságot!

20 hetes kismami

2009. máj. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Szia! Kb annyi lehettem mikor először voltam dokinál, petezsákot látott meg tiszta környezetet, de szívhangot (pulzálást) még nem. A következő héten már volt szívhang is, a sárgatest hormonokat is megnézte, mindent rendben talált, de a kilencedik héten még egy kontrollra behívott. Akkor megállapította h szépen fejlődik, lemérte és adott időpontot a 12 hetes genetikai uh-ra. Szóval nagyon alapos volt, de ráértem volna a 9.héten elmenni, persze nem tudtam volna kivárni:) szóval ne keseredj el, ha csak petezsákot lát és visszahív kontrollra, a dokik szeretnek biztosra menni:)

12+5 hetes

2009. máj. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én most hétfőn megyek, 6 hét és 1 nap. :) A kiskönyvet biztos nem kapom ilyenkor még meg? Megyek ugyanis védőnőhöz is hétfőn.
2009. máj. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Szia !

Én 6+1hetesen voltam ultrahangon, de még nem volt szívpulzálás, csak petezsák. Ha 28 napos a mensid akkor valószínű már lesz mit látnod :-), nekem ugye később történt a fogantatás.... sok sikert :-)

2009. máj. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én kiskönyvet a 9.héten kaptam... a 2. Uh-n
2009. máj. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Helló a 6+1 es vagyok. Sajnos 30-32 napos a ciklusom :( És már nagyon türelmetlen vagyok...
2009. máj. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nekem össze vissza jött meg eddig és mikor 05.11-én voltam, 4+3 hetesnek mondott. Akkor csak egy üres petezsák volt. Most viszont remélem én is meghalhatom a babánkat! :)

Szorítsatok Lányok!

2009. máj. 21. 13:09
 9/19 anonim ***** válasza:
Meglesz :)
2009. máj. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Elnézést, ha nem közvetlenül feltett kérdéshez kapcsolódik a téma, és nem szeretném hülyének nézetni magam de nem értem miért 4+x, 6+x hetesként nevezitek a terhesség időtartamát. 3 napja késik, ma egy ovu tesztet csináltam és nagyon erős volt mindkét csík.. Nem mertem még a terhességi tesztet kipróbálni.. Nem akarok csalódni, hosszú volt az a 2 év amióta várunk a babára.. !!! Bocs az értetlenkedésért, de lehet hogy mostantól már nem a teherbeesés témakört fogom én sem olvasgatni.. :)

2009. máj. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!