Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességem első harmadában...

A terhességem első harmadában fogytam 8 kg-ot, most 27 hetes vagyok, és most értem el a rendes súlyomat. i Ilyen esetben mennyi az ideállis súlygyarapodás?

Figyelt kérdés
2008. márc. 29. 07:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a 8 kiló már feljött, tehát minden rendben,ne aggódj ez változó,lehet ezután még újabb 8 kiló feljön, de az is lehet hogy nem,nem vagyunk egyformák.Amíg a babád jól van odabent,teljesen mindegy,vigyázz magatokra,próbálj változatosan étkezni,többször keveset,és nem lesz baj,boldog babavárást!
2008. márc. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én az első 8 hétben 6 kilót fogytam 65-ről 59-re. A tanácsadóban az első mérésen 62kilót mértek. Nekem azt mondták , hogy azt kell alapul venni ami az első tanácsadási súlyom volt és annak a 15% a reális súlygyarapodás a terhesség végéig. Most 65 kg vagyok!Ahogy kezdtem! De a tanácsadás szerint már híztam 3 kilót. Nekem 71- 72kg lenne a reális 40 hét alatt!Boldog babavárást ! 26.hetes kismami
2008. márc. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!