Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Attól kérdeznék aki hord/hordo...

Attól kérdeznék aki hord/hordott kismamaövet (bandázst. Mekkorát és milyet vegyek?

Figyelt kérdés

Interneten keresztül szeretném megrendelni, mivel a Közelben nincs ilyen jellegű bolt. Mekkora méretet vegyek? 116 cm a csípőbőségem, a pocim most 106 cm, 6 hónapos vagyok.

Tudtok ajánlani tényleg bevált márkát vagy oldalt ahol azt megrendelhetem? Már a sliccemet sem bírom felhúzni a farmeromon, ez a kedvenc nadrágom, ez vajon megtartja, hogy ne csússzon le?

Van egyáltalán olyan bandázs ami semmit nem ér és nem jó...van ezek közt egyáltalán különbség vagy mindegy melyiket veszem meg?


2009. máj. 20. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Rendeléssel kapcsolatban nem tudok segíteni :(

Én a C&A-ban vettem, S-es méretet. Kb 100 körül volt a csípőm és a pocim is a végén.

Nekem a farmert nem tartotta meg, csak a vékonyabb anyagú nadrágjaimat, azokat viszont szuperül! Sajnos a kedvenc farmeromat félre kellett raknom az utolsó 3 hónapban :(

De én szerettem nagyon ezt a kismama övet, vékonyabb naciknál szuper volt, de akkor is jól jött, amikor a sima-nemterhes póló felcsúszott a hasamon, így a kismama öv azt is takarta :)

Most a barátnőm hordja, ő is imádja!

Neki szélesebb a csípője mint az enyém, mégis jó rá az S-es.

2009. máj. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is nagyon szeretem, mert hihetetlen praktikus. Én az alapméretemmel megegyező méretűt vettem (M), és az jó volt a terhesség végéig. Persze ez gondolom attól is függ, hogy mennyit hízol. Én 9 kg-ot nőttem, nekem nem kellett nagyobbra cserélnem.
2009. máj. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!