Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A pregnavit vitaminról kérdezn...

A pregnavit vitaminról kérdeznék!?

Figyelt kérdés
5hetes vagyok, eddig hipp natalt szedtem, még van 1üveggel de már nem birom szedni mert nagyon rossz az utóize. Hallottam a pregnavit vitaminról, bár nem sokat tudok róla. Mennyibe kerül? Nem lett tőle nagy babátok? Nem voltatok tőle rosszul? Ha megveszem a pregnavitot az baj, ha szedek mellé folsavat? A hipp natal mellé szedem, nem akarom kidobni, szeretném a pregnavit mellé is szedni. Már nem sok van belőle.
2011. máj. 19. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
De miért akarsz mindenáron vitamint szedni? A dokik nagy része azt mondja,hogy ha megfelelő a táplálkozás, akkor nem kell. Max. folsav!
2011. máj. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs időm rendesen enni sajnos. csak a 12. hétig szeretnék vitamint szedni.
2011. máj. 19. 16:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Pregnavitot szedtem, nem volt tőle semmi gondom. A babám nagy lett, de én nem hiszem, hogy ez a vitamin miatt van.
2011. máj. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia

én is a pregnavitet szedtem végig a terhességem alatt.

és nem híztam tőle

ez egy általános vitamin amúgy

nem csak terhesek szedhetik

és árban kb 1200 körül van 1hóra

szerintem nagyon jó.

2011. máj. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!