Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Attól kérdeznék, akinek...

Attól kérdeznék, akinek inszeminációval sikerült!?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy inszem után 6. naptól menszis görcs és mellérzékenységem van, de a mellem még életemben nem fájt ennyire. Nem olyan mint menszi előtt szokott, be van durranva. Van két halvány pozi tesztem. Ma kellett mennem bHCG-re a Kaáliba. Ma van a 29. napom, inszem utáni 14. nap. A vérteszt negatív lett. Nem értem akkor mi van velem. Lehet, hogy a tüszőrepesztő injekciótól? Nektek hogy volt?
2011. márc. 10. 19:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is inszemmel fogant a baba, most vagyok 18 hetes. Nálam úgy volt, hogy az inszem utáni héten sokat fájdogált a hasam, és volt pár csepp barnás folyásom is. Azt a mensi előtt már minden úgy alakult, mint a többi mensi előtt. Mellfájdalmam közepes volt. Sőt a 18 hét alatt egyszer sem éreztem , olyan húú de erős fájdalmat. Szerintem a tünetek utalhatnának babára, de a vérteszt gondolom 100 %os eredményt ad. A tüszőrepesztőtől is lehetnek a halvány tesztjeid . Sok sikert kívánok!
2011. márc. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!