Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki füllentet a dokinak,...

Volt aki füllentet a dokinak, azért hogy megvizsgálja?

Figyelt kérdés
Ahová én járok,időpontot kell kérni,de nagyon sokára adtak. Addig nem akarok idegeskedni ,hogy jó helyen van e a baba stb. Ráadásul vetélésem is volt és a méhes is kétszarvú. Arra gondoltam,hogy mondom a dokinak,hogy picit barnáztam,hátha UH-n megnéz. szerintetek?
2011. dec. 27. 16:04
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
Mi újság?Voltál orvosnál?
2011. dec. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:

Végül is nem mentem,csak elindultam. :) De a férjem tanácsára nem mentem. Mivel nem ment a közvetlen járat,nem akartam buszról buszra szállni ebben a sz@r időben,jobbnak láttam nem menni.Lehet többet ártanék vele. Panaszom végül is nincs.Jövőhét szerdára van időpontom. Akkor kiharcolok egy UH-t. Ha meg valami probléma lenne a ház előtt mindig áll egy taxi és 5-8perc alatt bent lennék a kórházba. Szerinted rosszul döntöttem?

Most pihengetek,fekszem.

2011. dec. 28. 11:42
 33/48 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy?Nem tudom milyen az a kétszarvú méh,így butaságot nem akarok írni,de hogy volt vetélésed,talán emiatt elmennék orvoshoz mindenképpen.Sajnos magánban biztos megnéznek,mert fizetsz.Más városba sem mehetsz?Én pl a kórházba járok be Debrecenbe,de Hajdúböszörményben lakom és evvel senki nem foglalkozik.Pl az orvosom rendel Nánáson is,járhatnék oda is ha akarnék. Menj másik orvoshoz, ha kell más városba!!!E.
2011. dec. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:

A kétszarvú méh születési rendellenesség,ami egyszerűen megfogalmazva,olyan,mintha két fél méhem lenne. Ez a terhesség korai szakaszában nem okoz vetélést,csak amikor már a baba nőni kezd,kb a 20hét körül.

Most 6+1heteske vagyok.:)

Amikor vetélésem volt barnáztam és ez erősödött.1hétig kórházba is voltam.Le se szartak.Amikor újra dokihoz kerültem már nem vert a pici szíve.Kb 8hetesen elvetéltem.

Most nem barnázok. Ezért nem akartam átzötykölődni a városon,inkább pihentem.Tüneteim: kezdődő mellérzékenység és szédülés.

De szerencsére semmi panaszom nincs. A hasam szurkál és fájdogál. De ez a terhesség velejárója,ahogy nő a méh.Persze amint panaszom van,irány a kórház.

2011. dec. 28. 14:14
 35/48 A kérdező kommentje:
Ja és augusztusba is bekerültem a kórházba,mert lett halvány + tesztem,meg vérvétel alapján emelkedett a HCG-m,de csak elevitet kellett szednem. UH-n nem láttak semmit,majd kb 1 hét késéssel megjött.
2011. dec. 28. 14:26
 36/48 A kérdező kommentje:
Csak bejöttem a kórházba. Délután észlelte halvány barna foltot a fehérneműmöm. Bejöttem a kórházba és amikor megvizsgált a doki már nem észlelte. Lehet csak sötétebb sárga folyas lett volna? Merném is tudom. Kapok duphastont és 1-2napig bent leszek megfigyelésen.Holnap még megyek UH-ra.
2011. dec. 28. 17:36
 37/48 anonim ***** válasza:

Szintén szolnoki...

Az nem baj,hogy bent tartanak, habár nem mondom,hogy jó helyen mert az a kórház.... ggggggrrrrrrr

Ki vizsgált meg?

Ha túl vagy az uh-n írj!

2011. dec. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:
Tóth Zoltánon gondolkodom,hogy majd hozzá járok. Te kihez jársz?
2011. dec. 28. 17:57
 39/48 A kérdező kommentje:
Georgievics vagy ki. Nem tudom pontosan a nevét. Nem az a könnyen megjegyezte. Persze majd írok.
2011. dec. 28. 18:00
 40/48 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért. Telefonról próbálkozik írni.:-)
2011. dec. 28. 18:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!