Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki füllentet a dokinak,...

Volt aki füllentet a dokinak, azért hogy megvizsgálja?

Figyelt kérdés
Ahová én járok,időpontot kell kérni,de nagyon sokára adtak. Addig nem akarok idegeskedni ,hogy jó helyen van e a baba stb. Ráadásul vetélésem is volt és a méhes is kétszarvú. Arra gondoltam,hogy mondom a dokinak,hogy picit barnáztam,hátha UH-n megnéz. szerintetek?
2011. dec. 27. 16:04
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Várom.
2011. dec. 27. 17:08
 22/48 A kérdező kommentje:
Már voltam terhes. Akkor a doki megtapogatta a hada,és mondta igen terhes vagyok. Egy papíron igazolta a terhességem és azzal kellett mennem tanácsadásra. Onnan küldtek UH-ra a 12héten.
2011. dec. 27. 17:13
 23/48 anonim ***** válasza:
Itt Mezőtúron is csinálnak uh-t a 6-7. hét környékén.
2011. dec. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:
Sajnos itt a megyeszékhelyen nem. :(
2011. dec. 27. 19:28
 25/48 anonim ***** válasza:
Sajna tényleg nem fodadnak 12.hétnél hamarabb Kecskeméten sem.Engem meg sem vizsgáltak 2halvány teszt után,mondván úgysem érezné. Adott uh_ra beutalót, ahol azt monták 12hetesen januárban mehetek. Magánrendelést 2 gyermek mellet karácsony elött nem engedhettem meg. Volt egy molám és még ez sem volt nekik indok. Görcsöltem,hánytam,féltem. Bementem a terhesgondozóba,hogy rosszul vagyok,nem is vizsgáltak még meg,talán baba sincs! Elküldtek!Időpont kell! Átmentem az ambulanciára ahol megint le akartak pattintani,mert oda is időpont kell,de mondtam hogy hányok görcsölök folyásom van,lehet nincs is gyerek!! Nem hagytam magam! Uh_t csináltak! Minden rendben! Megnyugodtam! Már 9hetes! Utrogestan kúpot kaptam és azóta jól vagyok! Tehát a tanács: menj oda, megmondod rosszul vagy,görcsölsz,mi van a méheddel és nem is igazolták még hogy van e baba! Meg fognak vizsgálni,uh.. És megnyugszol!! Ez nagyon fontos!
2011. dec. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:
Már elhatároztam magam. Holnap délelőtt bemegyek a kórházba és mondom nekik mi van. Nem hagyom magam míg egy orvos meg nem néz. Remélem azért normálisak lesznek. Nem akarok hetekig aggódni,hogy minden rendben van e. Ezzel többet ártanék.
2011. dec. 27. 19:47
 27/48 anonim ***** válasza:
drukkolok:D
2011. dec. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. dec. 27. 19:53
 29/48 anonim ***** válasza:
Én csináltam ilyet. Angliában lakom és itt a 12. heti uh-ig rád sem néz senki. Mivel volt már 3 vetélésem, nagyon ideges voltam hogy minden rendben van e. 7 hetes voltam amikor megultrahangoztak, és óriási megkönnyebbülés volt hogy minden rendben.
2011. dec. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:

Szia

Én is szolnoki vagyok és ajánlom neked az én dokimat.

Én Erdődi doktor úrhoz járok, nála nem kell időpontot kérni, hétfőn vagy szerdán tudsz hozzá menni. 8tól, rendel 7kor tesz ki huszon valahány sorszámot, amiből meg kell szerezned egyet és már nyert ügyed van :) Csak akkor fogad ha van sorszámod is! És ami nem utolsó, hogy nagyon olcsó! Én 2000 párszáz forintot szoktam neki fizetni a vizsgálatokért.

A Rozmaring úton rendel.

2011. dec. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!