Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki füllentet a dokinak,...

Volt aki füllentet a dokinak, azért hogy megvizsgálja?

Figyelt kérdés
Ahová én járok,időpontot kell kérni,de nagyon sokára adtak. Addig nem akarok idegeskedni ,hogy jó helyen van e a baba stb. Ráadásul vetélésem is volt és a méhes is kétszarvú. Arra gondoltam,hogy mondom a dokinak,hogy picit barnáztam,hátha UH-n megnéz. szerintetek?
2011. dec. 27. 16:04
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem hová jársz?

Nincs más lehetőséged, máshová menni?

Én nem járnák olyan helyre, ahol egy terhes kismamának is csak sokára adnak időpontot, és hazudni kell, hogy megnézzenek uh-n.


Ha nem tudsz máshová menni, akkor mondd meg, hogy nem érzed jól magad, nézzen meg. Ha ekkor sem néz meg, az szerintem furcsa lenne.

2011. dec. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
Szerintem a kétszarvú méh elég ok magában is, nem? Vagy menj máshova.
2011. dec. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Szolnoki vagyok. Az sztk-ba nincs UH,csak a kórházba. Oda meg beutaló kell.Csak akkor Uh-oznak meg soron kívül ha panaszod van.
2011. dec. 27. 16:21
 4/48 anonim ***** válasza:

Én is elmennék máshova. Nem tetszik, hogy ilyen okok mellett nem adnak előbb időpontot, az bőven elég indok,hogy volt már vetélésed.

Nincs más lehetőséged, csak ez az egy?

2011. dec. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:

4.vagyok

Nem tudsz elmenni egy magánrendelőbe valakihez? Ahol van uh?

2011. dec. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Esetleg a magánrendelés jöhet szóba. De normális dominál már a hétre téli a naptára.Tehát így se lennék sokkal előrébb. :-(
2011. dec. 27. 16:25
 7/48 anonim ***** válasza:
Esetleg más város? Csak, hogy megnyugodj! Én is magándokihoz járok, de csak UH-ra, amúgy sztk-s rendelésre!Keress mást!
2011. dec. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
Mivel szolnoki vagyok,elvileg máshol nem fogadnak,mert ez a lakcímem szerinti sztk ahová mennem kell. Ezért gondoltam,hogy kimegyek a kórházba és mondom,hogy picit barnaztam. Ha az sztk-ba fogadnanak is és küldenének UHra oda újra időpontot kell kérnem.
2011. dec. 27. 16:38
 9/48 anonim ***** válasza:

Más magándoki nincs ott csak egy?

Vagy mondjuk Jászberényben? Barátnőm oda járt magándokihoz régen.

Az sztk-ban persze, hogy lakcím szerint fogadnak, de érdemes lenne körülnézni több magándokinál is, hogy ne kelljen izgulnod, náluk aztán szabad választás van, oda mész ahová akarsz.

De ha úgy érzed más nincs, akkor persze fogd magad és menj a kórházba, mondd meg fáj valamid, és kötelességük megnézni.

2011. dec. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:

Szia!

szolnoki vagyok én is!

Ha gondolod megadom az én magándokim számát, max 1 hét múlva szokott fogadni!

Az a baj a kórházzal,hogy ott olyan tuskó mindenki...

Elhajtanának!! :((

Te kihez jársz?

2011. dec. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!