Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Milyen babakocsit...

Kismamik! Milyen babakocsit vesztek/vettetek?

Figyelt kérdés

Második babánkat várjuk, de abszolút fogalmam sincs,milyen kocsit kellene venni.


Az első lányommal egy Kunert vip volt, örültem hogy megszabadultam tőle.


2011. dec. 22. 13:35
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Nekunk volt tobb is tobb gyerekkel.

Ha nem azt nezed, hogy minel olcsobb legyen, akkor Peg Peregot, ABC design-t tudom neked ajanlani. A Cam is jo, bar azt nem vettunk, mert nem fogott meg annyira.

2011. dec. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

[link]


Én innen rendeltem,másnap hozták is ki:) Ingyen szállították házhoz is:) Szívből ajánlom mindenkinek:)31-ig vannak csak akcióba a babakocsik:)26.000-ért nem volt drága,használtan kapsz max ilyet ilyen árban:)

2011. dec. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
A 7-es válaszolótol kérdezném, hogy az Annmar hilux babkocsi nem volt jó és miért? Az én férjem ilyet akar venni, meg őrit vele mert nekem behemótnak tünik!
2011. dec. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Első babával Peg Pérego Pliko P3 volt, de eladtam a vaterán. Nem terveztünk közeljövőben babát, de összejött :)

Most egy Peg Pérego Pliko Switchet veszünk. Nagyon jó!

Amit én még ajánlani tudok neked az ismerősök köreiből, az a Neonato. Nagyon jó kis olasz kocsik.

2011. dec. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

ABC design, a fajtáját nem tudom, mert használtcikk kereskedésben vettük. Nagy kerekű. De én nagyon utálom. Nehéz, csak nagy csomagtartójú kocsiban szállítható, nehezen lehet vele közlekedni. Nem volt hozzá lábzsák sem, aminek most nagy hasznát venném.

Ja, és március óta használom, és két hete defektet kaptam. :(

2011. dec. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

2 éve vettünk ilyet [link]

s a tavasszal érkező kistesó is ezt fogja használni, nagyon szeretem.

2011. dec. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

titti triton volt, imadtam, csak elloptak

felso-kozepkategorias


most a masodik babanal egy hasznalt felsokategóriás babakocsit vettunk (brevi ovo), kb ugyanannyiert, egyszer probaltam ki a "nagyfiammal" (ket es fel eves), kulsore meg "menosegre" jobb, minden masban kb egy szintu a tittivel (sot, szerintem lepcsozni jobb volt a tittivel) (ok, jobban iranyitható, mint a titti, de alig erzekelhetoen)

2011. dec. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Atroposz ***** válasza:

A párom Törökországból hozta.kb 37000Ft.

crystal baby babakocsi

igy nézki de ez egy másik márka

[link]

2011. dec. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen lesz, ha minden igaz, holnap megyünk megvenni. Bár a képen nem látszik, csodaszép szívek vannak a sötét részén, én beleszerettem a külsejébe, párom meg a praktikusságába. 3 részes, van sport, mózes és autóban is használható része, mindhármat rá lehet tenni a vázra. Ééééés most 79ezer ft-ra van leértékelve 96-ról, és bár csak 20 hetes vagyok, megvesszük, mert szerelem! :)))

Rengeteget megnéztünk már, eddig egy tetszett még, de az 170 volt.

2011. dec. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Giordani bebeios-t vettem használtan teljesen újszerű állapotban 49ezerért /120 a bolti ár/

Tegnap hoztuk el, de valami eszméletlen ja és van testvérfellépője. Mondjuk nálunk szempont az hogy a kocsiba könnyen beférjen mert minden 7végén nagyizunk.

Nekem is az a förtelem kunert vip volt. örültem hogy 20ért megvették tőlem....

2011. dec. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!