Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam cukorterhelésen....

Ma voltam cukorterhelésen. Normális, hogy ennyire rosszul voltam tőle?

Figyelt kérdés
A trutymó még csak lement, de utána iszonyat hányingerem lett és a 2 óra szünetből másfelet csak émelyegtem, csoda volt, hogy egyáltalán bent maradt. Hozzáteszem, nagyon éhes voltam már mikor megittam, azzal nem is volt akkora baj, bár nagyon gej volt, örültem, hogy lekerül vmi. Csak az éhgyomori eredményt tudom, az tuti jó, a többit nem mondták. Normális, hogy ennyire rosszul voltam? Nem szokott már hányingerem lenni sosem.
2009. máj. 19. 12:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
33%
Hát én nem tudom...de sokan mondják hogy van aki csak hisztizik....én pl.nem ettem semmit,levették a vért megittam a lötyit és utánna 2óra hosszáig én még sétálgattam is:)szoal nekem semmi bajom nem volt tőle:)
2009. máj. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
:-)) igazán irigy vagyok arra, akinél semmi nem volt. Örültem, hogy ott a férjem (el akart jönni), beültünk a váróban az ablakba, ott csorgott a nyálam patakokban, de megúsztam... a doki is pont jött fent még a labornál, mondta is, hogy épp, hogy észrevett a fal mellett, pedig egy szóval sem mondtam előtte, hogy rosszul lettem.
2009. máj. 19. 13:24
 13/19 anonim ***** válasza:
55%

Szia!

Én is nemrég voltam. Nagyon bebeszéltem magamnak, hogy ilyen meg olyan rossz lesz. De végülis kibírtam a babám és a magam érdekében. Vittem citromlét és sikeresen beleöntettem az egészet. Szóval nekem a végén nem édes lett, hanem inkább savanyú és ez marta a torkomat 2 órán keresztül. De megérte, jó eredményem lett!:)És tényleg mi ez a kis lötty a szüléshez képest! Boldog babavárást! 25 hetes km.

2009. máj. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
:-(( hát lehet h velem nem stimmel valami akkor... most duplán várom a pénteket az eredmény miatt!
2009. máj. 19. 13:29
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális az hogy rosszul vagy tölle! Nekem most 3 hónapos a fiam de még mindig emlékszem arra a napra amikor azt ittam! Énis rosszul voltam tölle, én gyorsan megittam egyszerre, szerintem az rosszabb ha kortyolgatod!!! Nyugodj meg teljesen normális a rosszullét!
2009. máj. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
szia én jövöhét kedden megyek de már előre félek remélem nem fogom kihányni
2009. máj. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Én tegnap ittam, és egész tűrhető.Nekem nyomtak bele citromlevet, aranyos volt a nő.Nem kell tőle annyira félni, egyszer ki lehet bírni.Én három nagy húzásra ledöntöttem és nem volt utána semmi bajom, pedig, meleg is volt meg minden.Nem kell ezt annyira túlparázni.
2009. máj. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Hát én ugyan marha rosszul voltam, de az eredmény jó, szóval megérte! :-)))
2009. máj. 22. 17:19
 19/19 anonim ***** válasza:
Szuper!!!! Megérte :)
2009. máj. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!