Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam cukorterhelésen....

Ma voltam cukorterhelésen. Normális, hogy ennyire rosszul voltam tőle?

Figyelt kérdés
A trutymó még csak lement, de utána iszonyat hányingerem lett és a 2 óra szünetből másfelet csak émelyegtem, csoda volt, hogy egyáltalán bent maradt. Hozzáteszem, nagyon éhes voltam már mikor megittam, azzal nem is volt akkora baj, bár nagyon gej volt, örültem, hogy lekerül vmi. Csak az éhgyomori eredményt tudom, az tuti jó, a többit nem mondták. Normális, hogy ennyire rosszul voltam? Nem szokott már hányingerem lenni sosem.
2009. máj. 19. 12:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Normális.Én is majdnem kidobtam a taccsot utána.Egész nap elég szarul voltam tőle.Majd kiürül.
2009. máj. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
Én már mielőtt megittam, öklendeztem. Aztán valahogy csak lement. Iszonyat rossz. Állítólag citromlevel lehet beletenni bármennyit, de ezt ugye nem közlik, mert nincs rá pénz. De ha esetleg megint kellene, vigyél magaddal és kérdezd meg. Utána az a rossz még ha büfögsz :) szorítok, hogy jó legyen a többi eredmény is!!
2009. máj. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%

Szegény:))

Nyugi,én még másnap is szidtam az anyukáját annak,aki ezt kitalálta.Azt hittem,itt a vég:))

Elmondhatatlanúl rosszúl voltam,még az igen aktív bébim is belassúlt 2 napra...Sztem őket is megviseli!!!

Kitartás,holnapra már egy fokkal jobban leszel!

33hetes km

2009. máj. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Teljesen normális mi 3man voltunk terhelésesen én voltam az egyedüli aki bírta habár nekem a reggelim egy pohár kakaóból áll ami édesebb annál mint amit meg kellet inni így én még jól is éreztem magam

2009. máj. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én pénteken megyek erre a marhaságra, már előre félek. Itthon megcsinálom a löttyöt, tele vágom citrommal, és megpróbálom egy húzásra meginni. Bár én reggel amúgy is eléggé gyomorfájós vagyok, ez meg aztán tuti rátesz. Mi van ha kihányom?? Nekem azt mondta a dokim,hogy elég sok kismama dobja ki a taccsot tőle, úgyhogy én felkészültem rá. És ha még kiderül hogy cukros is vagyok, akkor gondolom elég sűrűn ihatom ezt a ....
2009. máj. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha kiderül, hogy cukors vagy, akkor nem kell többször innod ilyen löttyöt.

Bár inkább ittam volna , mint a diéta, baromi szar amikor éhes vagy, de nem ehetsz, amit meg ehetsz, attól már undorodsz.

Egybként nekünk azt mondták, hogy 10 perc alatt kell meginni, lassan kortyolgatva.

2009. máj. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ, olyan aranyosak vagytok, hogy vigasztaltok, igazából az ebéd is alig akar bemenni, inkább csak picit ettem. Vittem egy egész lime-ot és kést hozzá, hogy ne bolti citromlé legyen, de ezzel sem volt vmi kellemes. Pfúj, ha valakinek még az sincs!?? A dokim mondta, tök rendes volt, de azt azért nem mondta, hogy ennyire rosszul lehetek. A böfögésről meg annyit, hogy alig tudtam elvonulni olyan helyre, ahol nem voltak emberek, mert ilyenkor vagy kijön a büfi vagy a róka...

:-S

2009. máj. 19. 12:20
 8/19 anonim ***** válasza:
52%

Szia!

Hát iszonyú,mert én évekkel ezelőtt ittam először,de ha rágondolok még mindig hánynom kell!Nem is ittam a többi terhességemben,csak zsömis terhelést engedtem vagy közöltem,hogy ennyi!Jó lábadozást!

2009. máj. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
43%

A baba és a mama érdekében csinálják (szerintem elég nagy felelőtlenség, ahol nincs)

A cukorbetegség- még ha csak terhességi és elmúlik- nem veszélytelen dolog.

Ha valaki ezt nem bírja ki, akkor mi lesz vele a szüléskor.

2009. máj. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Bocs, nem azt kérdeztem, hogy hasznos -e, meg azt sem mondtam, hogy nem bírom ki. Tudom, hogy a baba miatt nagyon fontos lehet, az ő egészsége számít.


Arra voltam kiváncsi, hogy normális e, hogy majdnem összehánytam magam tőle... nem arra hogyan ítéljük el egymást az esendőségünk miatt.

2009. máj. 19. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!