Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magánrendelésen a nőgyógyászok...

Magánrendelésen a nőgyógyászok tudnak csinálni pl.12 vagy 18 hetes ultrahangot?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Magánrendelésen akkor csinálnak uh-t, amikor kéred.

Azért fizetsz, hogy foglalkozzon veled!

2011. dec. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez dokitól, felszereltségtől függ.

Az első magándokim elküldött uh-ra külön, a második dokim mindent maga csinált.

2011. dec. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ugyanaz, mint amit a második írt - az első dokimnál a magánrendelőben nem volt UH, így a kórházba küldött UH-ra (így duplán kellett várakozni..), a mostani orvosom mindent megcsinál, még képet is ad :)
2011. dec. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem, mert 12 hetes ultrahangra kellett volna mennem tegnap és 2 héttel előtte bejelentkeztem magán dokihoz, mindent tisztáztunk és erre közölte teganp, amikor már ott voltunk, hogy ő ott nem tud ultrahangot csinálni.

Most hirtelen kerítettem holnapra egy másik dokit és neki is elmondtam, hogy 12 hetes ultrahangra mennék és minden rendben volt. Hát ezek után már kíváncsi vagyok. És ráadásul munka mellett nem egyszerű ilyeneket intézni. SZTK-s ultrahangra meg már nem fogok időpontot kapni, csak januárra. Addig meg már 14 hetes leszek.

2011. dec. 21. 10:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor csináljon a dokid genetikai ultrahangot, ha erre neki megfelelő képzettsége van! A miénk mondta, hogy ezeket sosem ő csinálja, mert ő inkább műtős, nem pedig genetikus. Adott szépen beutalót és mentünk kórházba szakemberhez.
2011. dec. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!