Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem akar velem szeretkez...

Miért nem akar velem szeretkezni a párom?

Figyelt kérdés
34 hetes terhes vagyok, legutóbb 20 hetesen voltunk együtt, azót nem, kérdeztem miért, h kíván e, v a babát félti (effelől megnyugtattam, h neki nem eshet baja), nem magyarázta meg, azt mondja kíván de semmi, hozzám sem ér, bezzeg azt elvárja h én kielégítsem, de nem viszonoz semmit, azért bennem is tombolnak a hormonok, és szeretném, de hiába, mit tegyek?
2008. márc. 27. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Hűűha,

Kicsit önző dolog ez tőle.Hogyha tényleg megbeszéltétek, hogy a babának semmi baja nem esik sőőőőt csak jót tesztek neki akkor ez tényleg önzőségre épül.Én a helyedben nem tennék meg neki semmi, megmondanám, hogy ehhez 2 ember kell és nem önzőzhet ennyit.mi lessz később.Remélem helyre jöttök.

Boldog babavárást..

20 hetes kismama

2008. márc. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nagyon sok férfiban ez alakul ki ilyenkor. És tapasztalatom szerint (a párom is ilyen) közel sem az önzőség vezeti őket. SŐT! Téged és a kisbabátokat félti, akármit mondasz neki, nem szándékosan utasít el. Próbáljátok meg pettingel, esetleg orális szex. Ne haragudj rá, de finoman értesd meg vele, hogy SZERETNI akarod őt testileg is, és viszont.

Minden jót, már a célegyenesben vagy:)

2008. márc. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát igen, próbáltuk orálisan is, de csak addig jutottunk el még én csináltam, ő nem.. egyébként sztem önző vmilyen szinten, h csak ő, csak ő, valóban ketten kellenénk hozzá.. félek, h a baba megszületése után is fenn fog állni vmilyen szinten ez a helyzet...
2008. márc. 27. 20:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia..szerintem termesztes dolog mindez keveredve egy kis felessel es onzoseggel:-)

Ha elso baboca akkor plane:-)

En 26 hetes terhes...az elejen en sem kivantam a parom es o se nagyon kozeledett...aztan kicsit megnyult az ido es egymasnak estunk.....az nem volt szeretkezes....4 perc es keszek voltunk:-)))

2008. márc. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

FOLYTATOM...VELETLENUL ELKULDTEM...

SZOVAL..AZUTAN ELDONTOTTUK, HOGY MIERT SANYARGASSUK EGYMAST? AMIKOR JOL ESIK AKKOR SZERETKEZES.....hA UGY ERZEM VALAMI BAJ VAN AKKOR VALTOZTATUNK...:-)

sZERINTEM BESZELD MEG VELE....MEG EGYSZER....FELNEK...PASIK..TUDOD:-)

2008. márc. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

26 hetes vagyok és nekem az a tapasztalatom,hogy az apuka ilyenkor meg van rettenve ,és hiába mondod neki ,hogy nem árt a babának,inkább hisz az összevissza pletykáknak /pl. hogy meg"szurkálja" közben a babát : )))))/semmint a racionális érveknek.Nem veled van a baj hanem azzal,hogy ök ilyenkor a nő helyett egy anyukát látnak akinek a pocakjában egy kisember van aki az övék,és aki törékeny akire vigyázni kell-és akit ők olyan könnyen megsérthetnek.

Az egyirányú szexről meg annyit ,hogy legyen eszed ne hagyd magad neked is vannak igényeid-valamit valamiért.

Nálam bevált módszer ,hogy amig nem kapok semmit addig nem is adok : )

2008. márc. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi csajok:) az este megint próbáltam vele beszélni, most azt mondta, h már nem lehet, nehogy baj legyen, hmmmm... mindegy nem görcsölök már rajta, nekem is a bébi most a legfontosabb, majd bepótoljuk...:) ja de mikor említettem, h 14 hete nem voltunk együtt, még 6 hét a szülésig, plusz 6-8 hét utánna, egy picit utánaszámolt, h az már sok..:)))))
2008. márc. 28. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!