Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes terhes vagyok és...

20 hetes terhes vagyok és olyan bajom van, hogy mióta terhes lettem a férjem nem igazán akar velem szeretkezni. Azt mondja azért, mert tudja hogy a gyerek a hasamban van és vigyázni akar. Hogy mondjam neki, hogy a gyereknek semmi baja nem lesz?

Figyelt kérdés
2007. nov. 18. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sajnos nem mindegyik pasi érti meg, az én férjem dettó ilyen volt. Egyszerűen nem hitte el, hogy nem "veri fejbe" a lányunkat. Szakkönyvet tehetsz elé esetleg, hogy lássa mi a helyzet, de ez az érzés náluk belülről fakad, nem tudják könnyen leküzdeni ezt a félelmet. Esetleg válasszátok más módját az együttlétnek, nálunk végül ez vált be.
2007. nov. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázd el neki, hogy a baba annyira védve van odabent, hogy semmi kárt nem tehet benne. Én a második trimeszeterben úgy kívántam és élveztem a szexet, mint még soha (kivéve az elsőző terhességet :-))! Ha Te is így vagy ezzel, mondd el neki, mitől foszt meg!
2007. nov. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha fél ettől, zavarja, akkor bárhogy magyarázhatod neki, egyszerűen képtelen lesz teljesíteni. Inkább helyezzétek másra a hangsúlyt. Mondjuk az orális szexre.
2007. nov. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én terhes lettem,akkor mindkettőnkben felmerült,h most akkor szex stop 9hónapig.Aztán kicsit utána olvastam,és találtam néhány cikket,ami elmagyarázta,h nemh stopp nincs de a bab imádni fogja.Nah most azt kellene elmagyarázni a férjednek is,h a baba is nagyon szereti a szexet,hiszen,amikor ilyen mennyiségű örömhormon termelődik az neki is jó,meg a méhösszehúzódások álomba ringatják.Néhány kinyomtatott cikk...de ha végképp nem megy,marad a szexnek az összes többi modja.Gondolj bele,te sem tudsz úgy elmenni,ha a bucidban nincs rendbe minden.
2007. nov. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is ebben a "cipőben" járok. Mindketten nagyon akartuk ezt a babát (15 hónap után sikerült), és a férjem annyira félti hogy valami baja lesz, hogy amióta megtudtuk, hogy várandós vagyok, nem szeretkeztünk.


15 hónapos kismama

2007. nov. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, a helyzet nalunk is tok ugyanez.. 33. hetben vagyok :( hiaba magyarazom neki konyvekkel, meg benabbnal benabb rajzos abrakkal, hogy a bebinek nem lesz semmi baja az egesztol, o nem hiszi el. Teljesen mashogy tekint most ram.. nem igazan nore, hanem mint a kozos gyermekunket hordo lenyre :) tobb terhes baratnommel is beszelgettunk rola, es naluk is ugyanez van. Ez ilyen pasi dolog!!!
2007. nov. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

IGen, sajnos sok pasi így fogja fel.

Én is csak azt tudom javasolni, beszéljetek róla, olvassatok együtt róla, meséld el neki, hogy a baba jelzni,ha valami nem jó neki, támaszd alá példákkal (pl ha emelsz mocorog, viszont ha fürdesz, tetszik neki-kis hazugság is lehet benne:-)- és még az jutott eszembe, hogy vidd el magaddal az orvoshoz, hátha ha tőle hallja, jobban elhiszi-mással, de én így jártam.

Ha meg nem-mert az is előfordulhat, akkor mardnak a más módszerek..

Drukkolok:-)

2007. nov. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok a 32. hétben. a 6. hónapig rendben volt a szex, aztán mikor látványosan nagy lett a pocakom, az én férjem is így reagált. Mivel nagyon sokat fájt a hasam, én sem erőltettem. Aztán a görcsök elmúltak,de én nem szóltam, mert nem akartam erőltetni őt /a lelkét/,de ő hozta fel, hogy jó lenne szeretkezni, csak fél. Közösen néztünk az interneten ezzel foglalkozó cikkeket, amitől nagyjából megnyugodott-és azóta szuper minden:-) Én is a "felvilágosítást" javaslom.
2007. nov. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is 20 hetes terhes vagyok,eleinte szeretkeztünk,de ahogy elkezdett nőni a hasam,már heti egyszer sem csináljuk.Orális szexet nem is "eröltetem" neki azt mondja hogy nem tudja csinálni mert eszébe jut hogy onnan jon ki a baba!Eszméletlen!!Azt mondom ne eröltesd,magátol kell ráébrednie!
2007. nov. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
Én momentán örültem,hogy nem kell szeretkezni.
2013. szept. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!