Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24hetes vagyok. A férjem nem...

24hetes vagyok. A férjem nem akar velem szeretkezni, mert zavarja, hogy ott van a baba. Más férje/párja is így gondolkodik?

Figyelt kérdés
2009. febr. 20. 21:28
 1/7 Nikcsi ***** válasza:
100%

Szia!

Velunk is igy volt, foleg ha en voltam felul, azt mondta hogy rendesen erzi a hasan a babat. :) Mi epp ezert mindig hatulrol csinaltuk az utolso hetekben, kenyelmi szempontokbol is elonyos volt. :)

2009. febr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokan vannak így, köztük mi is. Ne aggódj emiatt, ettől még ugyanúgy szeret.

Nálunk az vált be, hogy sokat beszélgettünk a dologról, arról, hogy nem lehet baja a babának és ő úgysem érzi, hogy mi mit csinálunk, ez bevált.

Igaz most egy két hete már újra nem csináljuk, de most már a finisben vagyunk és inkább én nem akarom, félek nehogy előbb induljon a szülés.

Üdv

2009. febr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem akar,30hetes óta.De nálunk annyira lent van a feje,hogy a doki vizsgálattal tapinthatónak találta.Most vagyunk 34hetesek de már hiányzik nagyon.
2009. febr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk a férjem a 31. héten mondta be az unalmast,mert jól megrugdosta a bébike:).Mondtam,hogy semmi baja sem lesz tőle,de ő meg kényelmetlenül érezte magát közben,így hát nem erőltetem.Pedig kíván,mondja és látom is:).

Beszéljetek róla,vagy találjatok ki valamilyen alternatív megoldást.

A barátnőmnek,aki félidős,meg egyenesen megtiltotta doki,nemcsak szeretkezést,hanem az orgazmust is,mert PCO-s.Majd megőrülnek szegények!

Kitartás!

Üdv egy lassan két hónapja nem szeretkezett:) 39 heteske

2009. febr. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 zseska ***** válasza:
Sziasztok. Kezdek pánikolni! Én még csak 5 hetes vagyok,de tegnap éjjel a párom "becsődölt"... Magyarázat nélkül. Megjegyzések voltak,hogy biztosan nem jó a babának,és hogy "megfogja a végét" :)))) Ezen mulattam,de lehet,véresen komolyan gondolja!? Én még messze vagyok attól,hogy egyáltalán látszódjon,de akkor ezek szerint nem csak én leszek így ezzel. :(
2009. febr. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 39 hetes vagyok hétfőn leszek 40 és nem tom rábeszélni,hogy sexeljünk,elég nagy a babóm is kijöhetne már:( Én egész terhességem alatt nem sexeltem mert ugyanettől félt/fél.Hogy a baba fejét megnyomja vagy valami baj lesz.Az orvos nem tiltott el a sextől.Akkor én mit érezthetek?9 hónap sexmentesen úgy hogy minden nap egy férfi fekszik mellém aludni:D Hát nagyon nehéz..de még bő egy hónap aztán nem kímélem:P 39 heteske
2009. febr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, én 25 hetes vagyok, nálunk is hasonló a helyzet! Már elég nagy a pocakom, és a párom fél nehogy megnyomja, vagy én nyomom meg.Mostmár elég erősen mozog a baba, szerintem az is zavaró neki, engem nem zavarna, csak egy gond van ha nem megszakításosan csináljuk akkor nagyon keményedek. Szóval elég nyűgös a helyzet.
2009. febr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!