Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet canesten...

Terhesség alatt lehet canesten kenőcsöt használni "ott" viszketésre?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
18%

Ne tedd fel ugyanazt a kérdést, ami már meg van válaszolva.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2009. máj. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Bocsi!!!!!

De ezt a kérdést nekem nem hozta fel, mikor ítram a kérdést! Csak lábviszketésre feltett kérdés volt!

Azért köszi!

2009. máj. 18. 19:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy tudom, hogy az első 12 hétben nem szabad még ezt sem használni, legalábbis nekem a dokim is ezt mondta. Én teafaolajat használtam, persze ezt is csak külsőleg. (Oriflame kb.2000Ft egy üveg, de nagyon sokáig elég) Reggel-este bekened, nekem 1-2 nap után szinte teljesen megszokott szűnni a viszketés. Igaz, először kicsit kellemetlen, amikor bekened, mert hirtelen égő érzés, de csak pár másodpercig, utána semmi extra.
2009. máj. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én használtam 12. hét előtt is és nem lett bajom.Szerintem használhatsz csak arra ügyelj hogy a hüvelyedbe ne menjen be.
2009. máj. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Talan eloszor meg kene allapittatni a viszketes okat,mert lehet tobb fele fertozes.Nem erdemes otthon kiserletezni.
2009. máj. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
Első vagyok, erre vajon miért is kaptam 0%-ban hasznost, ha valóban volt erre már egy topic, és abban valóban benne van a válasz?? Érdekes ez az értékelés....
2009. máj. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!