Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok és barna folyáso...

Terhes vagyok és barna folyásom van. Azt olvastam h ez ilyenkor nem szokatlan, volt már más is így? Menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
A mai tesztem is sötét pozitív volt.4 hetes 6 napos terhes vagyok(5 pozitív teszt szerint),az orvos hüvelyi uh-on nem látott semmit 4 hetes 3 naposan, csak 9mm-es nyálkahártyát.Ma 3 sötétbarna folt volt a bugyimon, és azóta is világosbarna folyásom van,és kicsit "megjön" érzésem.A mellem a kezdetektől fogva fáj és érzékeny, de most mintha alábbhagyott volna.
2011. dec. 18. 13:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
nekem az utolsó november 1-jén volt:D és nekem is ilyesmi ciklusaim vannak:)
2011. dec. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Engem még senki sem küldött laborba, és amikor ma kétségbeesetten felhívtam az orvosom félvállról ennyit mondott: vegyen be 3x1 nospat, és kedden találkozunk.
2011. dec. 18. 21:21
 13/18 anonim ***** válasza:
úristen sztem válts orvost, engem egyből vérvételre küldtek, h megnézzék h mennyire növekszik a hcg-m.
2011. dec. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem hagyom ennyibe az tuti, holnap irány a kórház és kiverem a dilit ha nem vizsgálnak meg!Az tuti.
2011. dec. 18. 21:23
 15/18 A kérdező kommentje:
Hát igen holnap már máshoz megyek,mert az első vizsgálatnál is kicsit félvállról vett(magánrendelés) mert még sokan vártak rá odakinn.
2011. dec. 18. 21:25
 16/18 anonim ***** válasza:
majd ird meg h mit mondtak, kivi leszek h nálad fognak e már látni vmit.
2011. dec. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

szijja na volt vmi a dokinál?

Én 5 hetes terhes vagyok, 6mmes petezsákkal és benne szikhólyaggal:) Ja és a mai vérvétel HCG eredményem 5970,3 mlU.

2011. dec. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Szia!

Minden ok!Hála égnek!

Nekem 8 mm petezsák embriókezdeménnyel és a korát nem tudni pontosan.4-5 hétre saccolta az ÚJ dokim!

3x1 magne b6ot kell szednem.

Azt mondta h a váladékozás nem ritka és csak akkor veszélyes ha élénk piros.

Laborba ő sem küldött.

Azt mondta ráér a 6. héten, ha már látni a szívverést.

Megnyugodtam.És annyira örülök.

Köszi a válaszokat.

2011. dec. 19. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!