Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok és barna folyáso...

Terhes vagyok és barna folyásom van. Azt olvastam h ez ilyenkor nem szokatlan, volt már más is így? Menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
A mai tesztem is sötét pozitív volt.4 hetes 6 napos terhes vagyok(5 pozitív teszt szerint),az orvos hüvelyi uh-on nem látott semmit 4 hetes 3 naposan, csak 9mm-es nyálkahártyát.Ma 3 sötétbarna folt volt a bugyimon, és azóta is világosbarna folyásom van,és kicsit "megjön" érzésem.A mellem a kezdetektől fogva fáj és érzékeny, de most mintha alábbhagyott volna.
2011. dec. 18. 13:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A barna folyás és a görcs lehet beágyazódástól.Élénkpiros vérzés nem jó és erős görcs.Pihenj sokat ne erőltesd meg magad ha nem múlik menny orvoshoz bár nem értem hogy nem látta a babát ha terhes vagy .
2011. dec. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
41%
Ha barna, az nem vészes, csak ha éléknkpiros. Én is "barnáztam", és nem volt semmi gond, de csak nagyon kevés foltocska volt. Ha viszont piros lesz, akkor menni kell.
2011. dec. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Korán mentél dokihoz és lehet a hüvely uh-tól van. Én 5 héttől 8 ig barnáztam és semmit nem kaptam mert a doki szerint ha egy ekkora terhesség nem marad meg természetesen annak oka van. De megmaradt azóta minden ok Hála Istennek rem így is marad. 23hkm

Ja én véreztem is egyszer élénk pirosat

2011. dec. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szia én hormonelégtelenség miatt barnáztam és elvetéltem 2x-er is.Harmadszor az elejétől duphastont szedtem ,most vagyok a 30.hétben. Én mennék azonnal orvoshoz a helyedben!
2011. dec. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nem kísértem a sorsot és holnap megyek magánrendelésre.Remélem minden ok lesz és most már fogja látni.
2011. dec. 18. 14:38
 6/18 anonim ***** válasza:
szijja, én ugyanebben a cipőben járok, ugyanennyi idős terhes vagyok és még semmit nem láttak az ultrhangon pedig van 3 erős pozi tesztem is, és mikor megultrahangozott utána jött belőlem barna folyás, de azóta semmi. mikor volt az utolsó menszid?
2011. dec. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
ja és nekem az uterus nagysága 47x41 mm-es és a nyálkahártya 16mm!
2011. dec. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Szia utolsó!Nekem csütörtökön volt az uh, és szombaton és ma van/volt váladékozás, ami nem görcsökkel, hanem olyan "megjön" érzéssel párosul.A méh nagyságát nem mondta a doki,de ahogy olvasgattam elég kevés az én 9 mmem, főleg a 16 mmhez képest.Holnap irány az uh.
2011. dec. 18. 21:16
 9/18 anonim ***** válasza:
nekem holnap vérvételre kell mennem h megnézzék mennyi abeta hcg-m
2011. dec. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Jaj bocs a mensi.Hát ez nálam bonyolult, mert okt 31-én volt, de az én ciklusaim 42-45 naposak.Az ovulációm nov 28-dec 2 körül volt.
2011. dec. 18. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!