Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem lehet hajolgatni?...

Miért nem lehet hajolgatni? És mit értünk hajolgatás alatt?

Figyelt kérdés
22 hetes vagyok és nincs nagy pocim. Hajat mosni úgy szoktam, ahogy eddig: a zuhanytálca fölé hajolok. Egyelőre nem kényelmetlen. Meg persze a kutyagumit is így szedem össze a kertben. Bár lehajolva le vagyok közben, de konkrétan hajlonganom közben nem kell, mert kb 20 centimétereken van egy kupac, tehát nem egyenesedek fel közben. Amíg nem kellemetlen addig nem probléma? Nem ugrálok, amolyan kismama módon, komótosan teszem.
2009. máj. 18. 14:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Azért nem ajánlatos a hajlongás,mert ha nagyobbodik a pocakod,akkor elképzelhető,hogy fájni fog a derekad meg a hátad!Addig örülj,amig nincs ilyen problémád.De hassal lehet egy rossz előredőlés is akár és nyekk,beállt a derekad.Ezért szokták ajánlani a guggolást és igy felvenni-letenni a dolgokat.A hajat megmoshatod,ha kényelmes,de azért csak óvatosan!Jobb a bajt elkerülni!További jó egészséget!

2009. máj. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!