Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes vagyok. Ma főzésnél...

27 hetes vagyok. Ma főzésnél fél l tejfölbe lett keverve 1 nyers tojás, én nem tudtam, és belenyaltam a tejfölbe. Persze rögtön szóltak. Amit lehetett kiköptem, de azért vmennyit lenyeltem. Vajon bajt okoztam? Lesz baja a babának?

Figyelt kérdés
2008. márc. 27. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmi problémád nem lesz tőle nekem azt mondták,hogy egyek mindent ugy ahogy elötte is,én azt is teszem :)

persze van amit én is betartok de ettöl szerintem semmi bajod nem lehet

2008. márc. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, ennyitől semmi bajotok nem lesz! Nem olyan könnyű ártani a Babócának, ne félj! Igaz a nyers tojás és nyers hús nem ajánlott, mégis van aki tatárbefsteket eszik, mégsincs semmi baja. Boldog Babavárást!
2008. márc. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem lesz, ne aggódj! Én ettem egy kis házi tiramisut, meg túrós palacsintát a múltkor. Nem lett bajunk! Ki tudja egyébként, hogy miket eszünk meg, amiket amúgy teljesen egészségesnek tartunk, és nem is gondolnánk...

31 hetes kismama

2008. márc. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!