Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha nagyon (komolyan...

Normális, ha nagyon (komolyan extrára gondolok) bő folyása van a kismamának?

Figyelt kérdés

A doki a múlt 7en vizsgált, és semmit nem mondott a folyásomra, szerinte nem kóros, de olyan gyakran kell fehérneműt váltanom, hogy az már súlyos. És olyan fura nyákos is, igaz fehér, de annyira zavar. Vagy az is lehet, hogy inkontinenciám van. Arra is gondoltam.

Mit csináljak? Megint menjek dokihoz? (28-ra van időpontom azt várjam meg?)Volt így más is, megint túlparázok valamit?


21hkm


2011. dec. 17. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem is így volt, és nekem is azt mondta, hogy normális

naponta 5-6x cseréltem tisztasági betétet (jobb, mint bugyit cserélni

addig, amíg nem sárga, bűzös, addig nem kóros, sajnos együtt jár a terhességgel

ahogy jöttek előre a hetek, csökkent a mennyisége - most 31 hetes vagyok és már "csak" 2-3x kell tisztaságit cserélni egy nap

2011. dec. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
19 hetes vagyok, szóról szóra ugyanez a helyzet velem is. Azt mondta az orvos, hogy babával jár, nincs mit tenni vele... ÉS tényleg, extrán, durván sok..
2011. dec. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Heh, nekem a lábamon folyt, annyi volt :-D egészséges kisbabám lett, nyugi ez nem jelent rosszat!
2011. dec. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én ezért használok egészségügyis Always éjszakait, már lassan 2 hónapja. Pedig azt hittem, terhesség alatt majd spórolok vele, de nem :)

A sensitive-et ajánlom, a műanyag hamar felcsap.

2011. dec. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató válaszokat. DE nagyon zavar komolyan.

Tisztasági betétet én használok, de komolyan halottnak a puszi, semmit nem ér. Remélem nem tart a végéig ez a mennyiség...

2011. dec. 17. 18:36
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Vény nélküli talán kúp kapható rá a gyógyszertárban.

Igaz, hogy csak egy időre csillapítja.

Sajnos most nem találom azt a tájékoztatót, amit az orvostól kaptam, de holnap még jobban körül nézek, és ha meg lesz, jelentkezni fogok.

Nekem is elég sok van olykor, szinte megijedek, hogy menstruálok.

14 hkm

2011. dec. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jajjjjj, jut eszembe, egyébként ami kicsit jobbá teszi: Protexin Gynophilus! Próbáld ki! :)
2011. dec. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ok. köszi és várom a további tájékoztatást :)
2011. dec. 18. 08:36
 9/9 A kérdező kommentje:

HÁT most megtanultam a leckét!

Soha többé nem kérdezek, ha terhes leszek, hanem minden nyavajával rohanok az orvoshoz.

Állítólag magzatvíz volt, de nem tudják megmondani pontosan. Viszont két kisbabámat elvesztettem, úgy hogy a dokik értetlenül állnak a dologhoz. Semmi baj nem volt, aztán burkot repesztett vizsgálatkor a doki....

Szóval legközelebb (remélem nem lesz ilyen tünet)ORVOS a kérdések helyett.

2012. jan. 8. 20:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!