Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik a terhességük előtt is...

Akik a terhességük előtt is inzulinosak voltak, azokkal mi történt, mikor kiderült, hogy terhesek?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy diétára fogtak Benneteket? Ettől még nem kellett otthon "ülnötök" végig a kilenc hónap alatt, ugye?

Még nincs baba, csak érdekel, ha majd jön, akkor mi fog történni?


2009. máj. 18. 07:44
 1/3 A kérdező kommentje:

:(

Senkinek nem volt baja ilyen jellegű problémája?

Akkor esetleg mit gondoltak? Vagy mit hallottatok, mi van ilyenkor ... amolyan örökmozgó vagyok, s nem hiszem, hogy jól viselném, ha a terhesség alatt nem dolgozhatnék!

Írjatok véleményt, tapasztalatokat!

Köszönöm!

2009. máj. 18. 08:27
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én nemrég lettem terhességi cukros d babód nyugodtan csak még jobban kell vigyáznod. Amúgy babás vagy :)? HA igen gratula:)! Nekem volt nem egy ismerősöm aki inzulinos volt terhi előtt és egészséges a babája. De igen diétáznod kell.Nem hinném hogy otthon kellene ülnöd!
2009. máj. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Még nem vagyok, csak tervben van, hogy mostmár jöhet, amikor csak elérkezettnek látja az időt ... csak érdekelt, hogy mi lesz! :)

Nagyon remélem, hogy emiatt tényleg nem kell majd otthon csücsülnöm ...

Köszönöm a bíztatást!

Szép napot!

2009. máj. 18. 11:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!