Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki milyen egyéb praktikát...

Ki milyen egyéb praktikát vetett be hogy beinduljon a szülés?

Figyelt kérdés

Szexet, Bábakoktélt-doki javaslatára!, Tonikot, csípős levest, és ételt, hosszú sétát és lépcsőzést már próbáltuk és a hideg -meleg front sem jött be!

Félek hogy beindítják a szülést, szó szerint rettegek tőle, nagyon nagy a baba is, és sok a magzatvizem- ő ezért érzi ilyen jól magát, be sincs illeszkedve folyton mozog! Kérlek segítsetek!

40+4 napos!


2011. dec. 16. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szex mehet, meg vhol az ananászt olvastam, hogy megindíthatja. Meg sok séta, ha bírod.

Egyébként ne félj attól h beindítják a szülést, neked lesz jobb, mert már elég nehéz lehet ...

2011. dec. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az első válaszolóval..jobban jársz ha beindítják, nekem is indították semmi rossz nem volt benne, sőt nyugisabb is voltam, hogy nem öregszik tovább a méhlepény stb..kaptam beöntést, utána zuhany, majd ágytálat alám lökték és megrepesztették a burkot, kaptam oxicotint, ez volt délelőtt, majd végig aludtam a fél délutánt:)és éjjel megszültem, szóval ne parázz!!
2011. dec. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ablakpucolás, fahasogatás, guggolás, dombra mászás, reménykedés. Orgazmus naponta sokszor, szex után csípőt felemelni, hogy a sperma körbematathasson a méhszáj körül.

Drukkolok!

(Én 40+5-re szültem, előtte nap befektettek, én is rettegtem az indítástól, de hála Istennek a baba meggondolta magát és aznap este beindult a szülésem magától. Ebben bízzál Te is!)

2011. dec. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a bábakoktélt végül megittad? nem lett hatása?


nekem a burkot leválasztotta kézzel a méhszájról, azóta pici véres folyásom van, de ennyi. én is ezeket próbálom, amiket írsz. :)

Ananászt eszem már egy hete, de semmi eredmény. :(


Kitartás. :)

2011. dec. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!

A bábakoktélt megittam - bár nekem így mondta a doki: 1,5 ek ricinusolaj és 2,5 dl sárgabarack gyümilé, de ne legyen alkohol - mert az fájásgyengeséget okozhat! A bábakoktél hatása 3 óra múlva jelentkezett: hasmenés, majd keményedés és 4-5 órán keresztül 4-5 perces fájások, majd semmi! teljesen abbamaradt minden. A kórházba sem indultunk el pedig mindenki mondta hogy jaja 4-5 percesek, de én rövidnek ítéltem meg 15-20 mp ig tartottak és a fiammal hosszabb volt a fájásom erre emlékszem!

Ma pucoltam ablakot és sokat sétáltam :) hátha, de amikor reggel a 10-kor a legjobb barátnőm közölte - mellesleg dec 24.re volt kiírva! - hogy elfolyt a magzatvize, a guta majd megütött! :) Drukkoljatok, mert a karácsonyt a családommal szeretném tölteni nem egy kórházban -a fiam miatt is fontos lenne hisz még csak 4 éves és már nagyon várja a húgát és a Karácsonyt is!

2011. dec. 17. 16:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Mikor szültél? Minden rendben veletek?
2011. dec. 30. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megszületett :) normál úton

Dec. 22. 00.15 kor 4170 g.(a súly csalóka, mert telibe kakált mielőtt mérték volna! :) ) 62 cm és 37 es fejecske... viszont hipergyors szülésem volt-ezt szinte el sem akartam hinni :) még fájdalomcsillapítót sem tudtak beadni annyira gyorsan jött a babóca :)

2012. jan. 2. 16:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!