Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit kell szedni a béres...

Mennyit kell szedni a béres magnéziumból?

Figyelt kérdés

Eddig sima magne B6-ot szedtem 3*2-őt, de most váltottam a béresre és azon az van, hogy napi 1-et lehet. Nem kevés? Bár ez nagyobb dózis.

30 hetes kismama


2008. márc. 27. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
én 30 hetes kismama vagyok és én Béres Magne B6-ból szedek napi 3x2-t. de kell is ennyi, mert keményedik a hasam néha és így jobb.
2008. márc. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor lépd túl az írt adagot,ha az orvosod mondja, nem véletlenül van ráírva!
2008. márc. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 2-őt szedek naponta és azt este veszem be, mert éjjel begörcsöl a lábszáram elég sűrűn. A doki javasolta, hogy este vegyem be egyszerre mind a kettőt. Azóta még nem görcsölt be, remélem így is marad.
2008. márc. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!