Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért ilyen velem? A párom...

Miért ilyen velem? A párom megbolondult?

Figyelt kérdés

Mióta tudjuk, hogy baba lesz és hazaköltöztünk a szülői házba a párom mindennel foglalkozik, csak velem nem.

Leszögezem Ő sokkal hamarabb akarta már a babát és nagyon örült mikor pozitív lett a teszt. hazajön a munkahelyéről, rohan szerelni a haverjához( 1 fillért sem kap érte), aztán 11-kor hazaér, eszik, lemossa magáról az olajos retket és akkor akar nyalizni. Régebben csak velem volt hajlandó menni mindenhova, most meg ha valahova megyünk is hozza a szerelő barátját. pedig tudja, hogy októbertől nincs menet sehova együtt egy darabig, mert akkor érkezik a pici. Ma szóba hoztam neki, erre azt mondta, ha nekem a menőke hiányzik, akkor minek tartottuk meg! hát ez kb olyan volt,mint ha kést szúrt volna belém. Pedig csak annyi az egész, hogy táppénzen vagyok és úgy érzem megbolondulok itthon és jó lenne néha elmenni valahova együtt! Nem jártunk bulizni sosem, csak kirándulni szeretünk a természetben. Mi lesz így? Még a szülinapomat is elfelejtette! Nem tudom mi változott meg, mikor most kellene a legboldogabbanak lenni!Pénteken még az uh-ra sem jött be, inkább lement cigizni! Ma először nagyon sokat sírtam emiatt és nem győztem bocsánatot kérni a picimtől, amiért ártok neki ezzel a stresszel.

Mit csináljak?


2009. máj. 17. 20:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát akkor a párodnak igaza van,inkább sajnos most próbáld nélkülözni a társaságát,mint amikor ott lesz a pici!Akkor kell ám a sok segitség!Én tudom,mert éjjel nappal egyedül voltam a gyerekeimmel és tök rossz volt,hogy mindent nekem kellett megcsinálni,a párom meg éjjel-nappal dolgozott,hogy legyen kaja meg kitudjuk fizetni a csekkjeinket!Ezeket most biztatásként irtam,hogy ne legyen rosszkedved és egy kicsit legyél türelmesebb.Ha megbizol a párodban,akkor elfogadható a magyarázata!Sok boldogságot!Ne ülj otthon,menj sétálni,kirakatokat nézegetni!

2009. máj. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!