Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A párom megbolondult, vagy...

A párom megbolondult, vagy csak így szeretne résztvenni a gyereknevelésben? Részletesebben odalent.

Figyelt kérdés

A párom közölte velem, hogy nem figyelek eléggé e gyerekre, aki már lassan 7 hónapos, szerinte a WC-re is magammal kéne vinnem, mikor pisilek, no meg arra az egy percre, amíg regggelente berakom a kontaklencsém.

Komolyan mondom, már nem bírom idegekkel. Nálatok is így van, vagy csak én vagyok ilyen kívételezett szerencsés helyzetben?


2009. nov. 14. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez van nàlunk is.Màr az is baj ha egy picit sirni hagyom.Inkàbb igy,mint ne foglalkozzanak vele.
2009. nov. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A párod "megbolondult"...de a jó értelemben.Azért próbáld neki szépen elmagyarázni,hogy egy 7 hós babának igenis néha el kell játszania picit(15-20 perceket)egyedül a járókában,kiságyban.Ne neveljen belőle anyámasszony katonáját,mert később az nem lesz jó.Úgyis előttetek van még a szeparációs szorongás,na akkor akár ő is viheti magával a wcre is!:)
2009. nov. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
jajj, kedves sorstársak! Mi egész nap vele vagyunk , a tisztelt apukák meg hazajönnek és megállapítják, hogy "büdös a gyerek, nem kakilt be?" vagy " nézd már meg a kis fejét, nem lázas?" vagy "Biztos jól betakartad?", de még sorolhatnám... Mintha ők lennének a Mindentudók, mi meg "csak úgy" próbáljuk nevelgetni a csemetéket, több -kevesebb sikerrel. viszont, amikor 10 perces bömbölés után nálunk alszik el, akkor hümmögnek :D
2009. nov. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nálunk nincs így, de jobb is, mert én így is néha úgy gondolom, nem túl flottul oldom meg a dolgainkat, bár igyekszem mindig. A párom rengeteget segít, és néha bénázik is, csakúgy, mint én, így egymásnak is jobban tudjuk ezeket tolerálni. Ha ilyenkor még le is tolna, szerintem elbőgném magam :)
2009. nov. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én el szoktam igazítan a párom, amikor jön vacsorázni és kezében gyerek(8 hónapos lány)

Hogy majd ő fogja evés közbn:-))

Mondom vagy berakja kiságyba, vagy az etetőszékbe, de nekem ne csinálja, hogy aztán mikor egyedül vagyok iithon, akkor pisilni se tudjak menni.

Amikor a fiunk kicsi volt, kevesebbet volt itthon, és most ezt akarja bepótolni.

2009. nov. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Na akkor ez másnál is így megy:)A sok okoskodás egy "átküzdött", sírós, rajtamcsüngős nap után:)Hazaér este és tesz egy megjegyzést a szerintem így kéne ezt csinálnod a gyerekkel repertoárjából és nekem meg kihullik a hajam. El sem kezdem mondani hogy ma egész nap sírt, semmit nem tudtam csinálni, játszottam vele, sétáltunk, ringattam, hurcoltam, énekeltem....el sem tudják képzelni hogy egy keményebb nap után az anyukák le tudnának lépni a tetőről És akkor még az ő hülye megjegyzésük..
2009. nov. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2 picivel vagyok itthon, főzök, mosok, teregetek, vasalok, és hetente egyszer takarítok... Hazajön a férjem, és kiakad, hogy nem csinálok semmit egész nap, mert a játékok mindenhol hevernek a földön... Eleinte robbantam, mert igazságtalanságnak tartom!!! De már most "lesza*om", úgy sem érti...
2009. nov. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja amikor azt mondom, hogy semmit sem tudtam csinálni, mert rossz napunk volt, az a válasz, hogy 2 perces munkáról lenne szó (persze sokszor kétperces...), vagy az, hogy nem akarásnak nyögés a vége... HÁT ETTŐL FALRA MÁSZOK!!! Nem a Te férjed bolondult meg... ök azt hiszik, hogy mi nem csinálunk semmit egész nap... Vagy csak így próbálnak fontoskodni...
2009. nov. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát én abban a szerencsés helyzetben vagyok hogy mivel férjem váltott műszakban dolgozik sokat van itthon napközben is és van hogy egyedül hagyom vele pár órára ha elintéznivalóm van.Ennek eredménye az hogy anyukámnak a múltkor megjegyezte hogy ezt amit én csinálok nem bírná és felsorolta pontosan mit kell csinálni egy nap.Így ha itthon van sokat segít.Pedig a mi lányunk még jó baba,7 és fél hós

Hát a párod nem bolondult meg csak nem tudja mit jelent...

2009. nov. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na nálunk fordítva van. 4,5 hónapos a fiunk. Szerinte elkényeztetem, mert ha éhes ,előbb a gyereknek adok enni és utána neki. A gyerek szerinte sírhat még. Ha látszólag ok nélkül sír azt mondja öltöztessem fel és rakjam ki az udvarra,had üvöltse ki magát.(Ez még a jobb időkben volt). Én meg ki vagyok akadva, hogy lehet valaki ennyire s..fej a saját gyerekével szemben. Az persze eszébe se jut,hogy felvegye megvigasztalni,mert nehogy már a fülébe ordítson. Ja, és persze én egész nap nem csinálok semmit,de a tüzelőfát én hordjam be. Ő még a szabadnapján sem teszi.
2009. nov. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!