Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Feszültség ellen mit lehet tenni?

Feszültség ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
25 hetes terhes vagyok ,és olyan két hete érzem hogy feszültebb vagyok.Sajnos volt már vetélésem, és most valahogy elhatalmasodott rajtam a félsz.Nem szeretném elveszíteni ezt a babát is.Eddig minden rendben a babával.Kibeszélni nem tudom, mert meg sem tudom igazán fogalmazni mit érzek.Itthon vagyok egész nap szinte egyedül, feküdnöm kell, ez is rátesz egy lapáttal.Van időm a hülye gondolatokra.Ugye nem lesz baja a babámnak emiatt, mert amúgy meg nagyon szeretem, remélem érzi.Volt más is így?Jól jönnének pozitív példák.
2009. máj. 17. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is elment az első babám-6 hetesen.A másodiknál megrövidült a méhnyakam,kétszer kórház.Minden kihúzott hétnek örültünk,a dokik a koraszüléstől féltek.Itthon sok fekvés,alig mehettem valahova és végig ronyoztam,hogy minden rendben legyen.

Most már van egy 4 hónapos egészséges kislányom.Teljesen megértelek.Mindenki azt mondja,utána jön az igazi aggódás,ha megszületett-én azóta nyugodt vagyok.

Kitartás!25 hét az már szép idő!Ugyis hiába írom ,ne idegeskedj,nekem is hiába mondták-aki nem éli át ,nem is tudja!Írigyeltem a sok kismamát,akik élvezték a terhességet.

Ez miatt nem lesz baja a babónak!Vigyázz magadra,az a lényeg!

2009. máj. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszodat, megnyugtató volt olvasni.Én is azt érzem hogy ha meglesz, akkor minden más lesz, és végre megynyugodhatok végre.Nekem is volt egy hat hetes és egy 19 hetes, és ezek nagyon megviseltek.Minden jót, és sok egészséget nektek.
2009. máj. 17. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem meg 11 hetesen ment el az első babám, és a másodiknál végig idegeskedtem, mindig attól rettegtem, hogy valami baja lesz, már írtam pszichológusnak is mert napokig még aludni se tudtam, és az segített hogy kiírtam magamból a bánatom,aztán idén márciusban megszületett a kislányom aki gyönyörű és egészséges és totál nyugodt természete van.:-) Úgyhogy nyugi és ne idegeskedj, gondolj arra, hogy nemsoká a kezedbe tarthatod a te kis angyalkádat.
2009. máj. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolnám, fogadj meg egy mondást: A szervezet maga generálj a bajokat. Az agy nagy úr, azt teszi a szervezeteddel, amire gondolsz. Ha azt mondogatod, hogy jaj de fáj a fejem, fájni is fog. De ha azt mondogatod, hogy már nem is fáj annyira, hamarabb el fog múlni.

Szóval próbálj arra gondolni, hogy minden vizsgálat rendben van, így minden rendben van. A kicsi mozog, ez mindig nyugtasson meg!:-)

BEszélj hozzá, meséld el neki, hogy mennyire várod, és hogy fogsz örülni, ha megölelheted!

ÉS ha -bár még ne tegye- meg kéne születnie, már esélyes az életben maradásra!:-)

2009. máj. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. máj. 17. 20:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!