Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes vagyok és tegnap óta...

39 hetes vagyok és tegnap óta menszi szerü fájások és egyre sűrűsödő elhúzódó és a fenekem is fáj akkor már közeleg a szülés?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 09:54
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
100%

10-es, miért kell ijesztgetni egy 39. hetes terhes nőt ilyenekkel, hogy a köldökzsinór....??? Nem értelek.

Teljesen normális, hogy így indul a szülés, ahogy a kérdező leírta. Nyilván ha rendszeresen 5-7 perces fájásai lesznek, elindul. Nem 3 perc a szülés...

2011. dec. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:
ez még nem mérhető percekben állandó tompa érzést érzek és még befejezem a főzést és kötel van a kórház megvárom míg valami történik elfolyik a magzat víz, vagy picit vérezgetek és erősebbek lesznek a fájások és szépen beáll 10 percesre , ha valami történik megírom köszönöm a válaszokat :))
2011. dec. 15. 10:42
 13/50 anonim ***** válasza:
12%

Nem az volt a célom, hogy rá hozzam a frászt! Viszont felelőtlennek tartom, ha valaki érez valami oda nem illőt az nem orvoshoz fordul hanem itt várja a választ a problémák megoldására.

Én mindkét gyermekemet akkor szültem amikor még nem volt ilyen információáradat mint ma. Most mondjam azt, hogy áldom azt a boldog tudatlanság érzését? Álmomban sem gondoltam volna, hogy terhességeim alatt bármiféle probléma adódhat. Nem voltak olyan komoly műszerek sem mint manapság vannak. Most meg úton-útfélen arról szólnak a hírek, annak ellenére hogy ilyen magas technikai felkészültség mellett különféle problémák adódhatnak és bizony a rossz is megtörténhet és némelyeknél meg is történik. Ha én most terhes lennék, bizony lennék olyan pofátlan, hogy akár napjában többször is az orvost vagy a kórházat ilyen tünetekkel. Követelném hogy vizsgáljanak meg és nem érdekelne ha hisztisnek tartanának. Mert az a dolguk, azért vannak ott, hogy megvizsgáljanak.

Mert dédelgethetjük magunkba azt az álmot, hogy velünk soha nem történhet ilyen, de az ördög soha nem alszik!

2011. dec. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
Azonnal indulj el, szólj a párodnak, nekem se folyt el a magzatvizem, viszont pikk-pakkra olyan fájások lesznek, hogy nincs idő most itt csevegni.
2011. dec. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
Ha a feneked fáj,most lehet hülyeséget írok.nekem a kórházban volt olyan érzésem,de nekem az már tolófájások voltak.Írj,ha voltál orvosnál!E.
2011. dec. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
67%
Jó nagy nyugalma van a kérdezőnek, nyugiban főz, megvárja míg lesz valami. Én olyan pánikban voltam, hogy majdnem egy bugyiban elindultam volna.
2011. dec. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
Remélem már bent vagy a kórházba? Majd jelentkezz ha meg van a baba:)
2011. dec. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
47%
Most komolyan, lányok, azért azt érezni lehet, hogy ez már a szülés-e vagy sem ti is tudjátok!!! Biztos a kérdező is ha már érzi azt amit kell, akkor elindul. Ne aggódj, tudni fogod miről beszélek, és akkor tudni fogod, hogy nincs idő se főzni, semmi. Könnyű és gyors szülést kívánok!!!
2011. dec. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
Ha első baba, honnan kéne tudnia. Én is a sógornőmet hívtam fel gyorsan, hogy az e. És a tünetek arra mutatnak. Amikor elindultunk még csak mensi szerű érzés volt. 18 perc múlva, mikor beérkeztünk a kórházba, már menni is alig tudtam a fájásoknál, ami 5 percesek voltak, az orvos rám nézett és mondta, hogy már vajúdok. Ez mind, kb. 1.5 óra leforgása alatt.
2011. dec. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:

Szia sztem szülni fogsz..:-))

Nekem ilyen fájások már a kosházban voltak és ripsz ropsz megvolt a baba.Szerintem doki gyorsan.Drukkolok!Gyors és könnyü szülést!Majd irj mi volt.

2011. dec. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!