Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon fahéjas, szegfűszeges...

Nagyon fahéjas, szegfűszeges mézeskalácstól beindulhat a szülés?

Figyelt kérdés

1 kiló lisztből csináltam és a felét már megettem(persze nem egy nap alatt..:D)


Egyébként nagyon sokszor van jóslóm, egyre hígabb a székletem, egyre többet kell nagyvécéznem, kemény a hasam és feszül Zárt volt a méhszáj legutóbb.


Köszönöm a válaszokat.


2011. dec. 14. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hinném, hogy a mézeskalács különösebben befolyásolná ezt! (:


Könnyű szülést kívánok!

2011. dec. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem azért ettem, mert meg akarok szülni, csak nagyon szeretem és utána olvastam(nem kerestem), hogy a fűszerek mit okozhatnak.:)

Köszönöm a válaszod

2011. dec. 14. 10:00
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem most mondta egy védön hogy ne egyek fahéjasat mert az vérzést okozhat. én még csak az elsö trimeszterben vagyok.


én azt gondolom, hogy ha napi pár kanál fahéjat megeszek az már hat, de ami a mézeskalácsban van az nagyon kevés.

2011. dec. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát remélem is.:)

Mondjuk nagyon sok kellett bele, néztek is hülyén, hogy ennyit minek kell beletenni, de finom lett:)

2011. dec. 14. 10:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Én imádom a fahéjat és rengeteget eszek belőle de eddig még semmi bajom nem lett tőle!Nem is hallottam hogy nem szabad.


29hkm

2011. dec. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát nekem sajnos 31 hetesen beindult a szülés (vissza tudták tartani végül) és hiába vizsgáltak,nembtudták fertőzésre,vagy bármilyen okra fogni a dolgot!


Ez 2009 október 9-én volt,egy nagyon erős hidegfront jött akkor (21 fokot hűlt a levegő)megaznap ettem egy csomó fahéjat!reszeltem almát és abba kevertem fahéjat,így töltöttem meg a palacsintát!Meg almás fahéjas teát ittam!


Utána itt kérdeztem,mi a helyzet a fahéjjal (mert az orvosok orvosilag nem találtak magyarázatot,csak a front és fahéj együttes hatását)

És valaki írta,hogy németo-ban él és külön kihangsúlyozta a védőnője,hogy karácsony körül(meg persze mindig) kerülje várandósan a fahéjet!


Érdekes de nálam is csak ez a magyarázat volt!

2011. dec. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A fűszeres ételek tényleg beindíthatják a szülést.

Én most szültem novemberben és nálam bevált.Szombat este nagyon fűszereset ettem és jól is esett,meg összeettem mindent mindennel,vasárnap hajnalban pedig éreztem egy kis pukkanást és elfolyt a magzatvíz.És nekem is zárt volt a méhszáj.

2011. dec. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na ezt kipróbálom, ha elérkezett az időm (karácsony után). :)))
2011. dec. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!