Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez lehet a szülés közeledte?

Ez lehet a szülés közeledte?

Figyelt kérdés
tegnap este éreztem hogy a babám lejjebb ficánkolódott kb a nemi szervemnél a szőr feléig érzem hogy ki nyomja valamilyét és nagyon de nagyon nyom!Szoktam keményedni is nyilallni is szokott elég sűrűn a hasam alja és ott lent is és úgy is szokott fájni a hasam mintha megakarna jönni!holnap leszek 39 hetes terhes!szerintetek ez a szülést jelzi?és ha igen kb mikor, nektek hogy volt?
2011. dec. 12. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Már lehet én pénteken leszek 39 hetes és kisfiú lesz neked?
2011. dec. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam semmi előjel nem volt. Egyszer csak nem bírtam megfordulni, úgy megfájdult a hátam. Aztán 10percenként fájt 2-3percig, aztán 7percenként, 5 és végül 3percenként jöttek a fájások úgyhogy mentünk a kórházba.
2011. dec. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó napokon ez már így megy, kedves kérdező. Hasad aljában pedig azért érzed a fájdalmat, mert nyílik a méhszáj. Ettől van az az érzésed, mintha meg akarna jönni. Derekadnál kicsit lejjebb a keresztcsontnál is fájdogál, ugye. Hamarosan túl leszel rajta. Első gyerek úgy gondolom. Lehető legjobbakat és jó egészséget kívánok nektek.
2011. dec. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat nekem is kisfiú lesz második babám de az elsőnél nem emlékszem ilyenre hogy fájt volna már alig várom hogy túl legyek rajta!ti hogy vagytok ezzel?remélem gyors lesz mint az első volt!málnalevél teát isztok?
2011. dec. 12. 19:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem ittam és bogyókat sem szedtem. lehet ezért nem volt nekem semmi előjele a szülés megindulásának. Végig zárt volt a méhszájam, 16óra vajúdés után lett meg a picim.

Boldog babavárást és könnyű szülést kívánok!

(2.voltam)

2011. dec. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!