Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti megálmodtátok a szülésetek...

Ti megálmodtátok a szülésetek napját? Vagy megérezted? És be is következett?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Én azt álmodtam, hogy 15e körül. 18án született.

Barátnőm 5re álmondta, 7én született.

Mindketten a 36.hét körül "éreztük" meg

2011. dec. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Meg nem almodtam, de aznap megereztem. Pedig nem volt semmilyen tunetem, nem kemenyedtem, nem fajt semmi.

Csak annyi volt, hogy elindultunk a ferjemmel koraeste a szokasos setankra, osszetalalkoztunk baratokkal, leultunk beszelgetni egy sorozo teraszara, a pasik soroztek. De olyan jol elbeszelgettunk, hogy a masodik korso utan kerni akartak a harmadikat, en pedig (ram egyaltalan nem jellemzo modon) kivertem a balhet, hogy ne merjen a ferjem meg egy sort meginni, mert reszeg Apukaval en nem megyek szulni. JOl megdobbentek a sracok, hogy miert akarok en epp aznap szulni menni (meg nem voltam a kiirasnal, bo egy het volt hatra). De vegul hazaballagtunk. Masfel ora alvas utan ebreszto volt, elfolyt a magzatvizem.

Azota is rendszeresen elojon osszejoveteleken, hogyha nem hisztizek, akkor tenyleg becsipett ferjjel mehettem volna szulni. :)

A masodik gyereket nem volt lehetosegem megerezni, mert inditott szules volt.

2011. dec. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Október 24-ét álmodtam, de 26-án született.

Azt éreztem végig, hogy a 38. héten szülök és úgy is lett!

2011. dec. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Álmodni nem álmodtam,hanem pár héttel a szülés előtt mindig a május 8 dátum volt az eszemben.Mondtam a férjemnek hogy akkor szülök majd szerintem.Amúgy 17-re voltam kiirva.Május 8.án nstre kellett mennem,majd megvizsgált a doki,és ki voltam nyilva,elment a nyákdugó,mondta hogy ma vagy holnap szülni fogok.Aztán úgy alakult hogy meginditotta a szülést,és 21.44kor megszületett a lánykám.Május 8.án:-)
2011. dec. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nov. 7-re voltam kiírva, de szeptember közepétől mindenkinek mondtam, hogy október 27-én szülök. Aztán a Dokim is megkérdezte, hogy na, mikor szülünk, mondtam neki, hogy 27-én. Mondta OK:o) 27-én este 7kor mentem hozzá CTG-re, aztán negyed 9-kor megvizsgált és megjegyezte, hogy aznapra ütemeztem a szülést. Mondtam, hogy még nincs vége a napnak. Éjjel 3/4 12-kor kezdődtek a fájások és végül 28-án reggel 9-kor született meg a Lányom. Végülis hallgatott rám, 27-én elindult szorgalmasan:o))))) Azóta már 13 hónapos és már nem ennyire szófogadó:o)
2011. dec. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Én február 23 ra vagyok kiírva, de mindig a február 10.-e jár az eszembe, és azt is mondom ha kérdcezik mikor jön a baba.. Kíváncsi leszek... :) Majd februárban megírom mikor lett meg. :)
2011. dec. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!