Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elhúzódó menzesz a szülés után?

Elhúzódó menzesz a szülés után?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Igaz már jóval szülés után vagyok, 2 éves a kisfiam, de mostanában nagyon sokáig tart a vérzésem. Régen is megvolt 6-7 napig, de ebből az 5. naptól már csak nagyon enyhe barnázás volt. Most meg ma vagyok a 8. napon, és még mindig élénk piros. Voltam dokinál, megvizsgált manuálisan is, meg uh is volt, nem találtak semmit. Hormonvizsgálat még nem volt.

Ha valaki volt hasonló helyzetben, megírná nekem mi okozta ezt és milyen kezelést kapott? Köszönöm!


2011. jún. 13. 21:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Bár nem ugyan az a szitu,de azért leírom: nekem anno a szülés utáni kontrollon kiírt fogamzás gátló okozott igen elhúzódó vérzést (konkrétan teljes mértékben felborult a hormonháztartásom-amiről a helyi doki nem mondott semmit- Cirka fél éves volt a lányunk,amikor elmentem egy másik dokihoz,aki felírt másfajta fogamzásgátlót,amit fél évig szedtem,majd abba hagytam. Ezután teljesen jól voltam,vissza állt minden a szokásosba- mindössze kevesebb lett a mensim.
2011. jún. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!