Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Gyógyszert szedek, jelenleg Yadint (de ezt csak két hónapja, addig Volinát, de azt nem lehetett kapni a gyógyszer tárakban, így hát kaptam ezt). Múlt hét vasárnap kellett volna megjönnie, de egyáltalán nem jelentkezett a mai napig. Az előtte való héten volt egy kevés barnázásom. Csináltam teszteket, negatívak lettek. Tegnap voltam orosnál, azt mondta, hogy hagyjam abba a dohányzást és ha a következő sem jön meg menjek vissza. Közben szedtem gombára szert, azt mondta, hogy az nem befolyásolja a gyógyszert! Nem tudom lehetek terhes? Érdemes még tesztelnem?
2011. dec. 14. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább másik orvost keress! Ez milyen idióta válasz erre, hogy hagyd abba a cigit? Az más, hogy valóban egészségtelen, de nem ettől nem jön meg.
2011. dec. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt én sem értem! Azért mondhatott volna valamit! Csinált egy rákszűrést és ennyit mondott! De az már durva, hogy másfél hete nem jött meg! Ha tesztelek még, mikor érdemes?
2011. dec. 14. 11:29
 3/3 A kérdező kommentje:
Vagyis, hogy már 5 napja késik!
2011. dec. 14. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!