Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lehetek, vagy valami...

Terhes lehetek, vagy valami bajom lehet?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete fájnak a melleim és az alhasamban olyan érzés van,mintha fel lenne puffadva,olykor bal oldalon szúró érzés van.Ma teszteltem de negatív lett,még egy hét mire meg kéne jönnie,múlt hónapban megvolt de csak két napig,és inkább barnás volt,mint vér színű!
2011. dec. 7. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Sya, korán teszteltél! ha nem jön meg csak akkor érdemes, de szerintem lehet baba is akár....sok sikert, bármit is szeretnél! :)
2011. dec. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a teszt negatív, akkor az kizárható, hogy múlt hónapban estél teherbe, még akkor is, hogyha most más volt a mensid, mert akkor a teszt már biztosan kimutatná. Ebben a hónapban meg még korán teszteltél, és a mellfájás se attól van, ha már 2 hete tart...

Nincs semmi bajod, ilyenek előfordulnak a ciklus közben.

2011. dec. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem terhesség elején teljesen más tüneteim voltak, szóval nem gondoltam arra, hogy terhes lehetek, meg is jött az 1. hónapban. Az azt követőben viszont nem. Egy hét eltéréssel csináltam 2 tesztet, mind2 negatív lett, utánna inkább elmentem dokihoz, mert sokat görcsöltem, és kiderült, hogy már majdnem 13 hetes voltam. Szóval a tesztekben ne bízz, inkább válaszd a dokit :)
2011. dec. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy válaszoltatok!Az igazság az,hogy már szültem egyszer,most két éves a kisfiam,tehát már voltam terhes és ezek a tünetek nálam 6-7 hetesen kezdődtek,nagy felelőséggel a kiszállásos módszert alkalmazzuk:-),tehát az esély meg van,a kérdésnél rosszul fogalmaztam,a melleim 5-6 napja érzékenyek és olykor a bimbóm körül szúr,feszít és oldalt is,a hasam alja fáj kb 2 hete...megvárom a jövő hetet,majd talán akkor okosabb leszek!:-))
2011. dec. 8. 13:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mik a fejlemények?
2012. jan. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!