Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes korotokig nőtt...

Hány hetes korotokig nőtt vagy duzzadt a melletek?

Figyelt kérdés
15+3hkm
2011. dec. 12. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia szerintem változó valakinek a közepe körűltől duzzad csak valakinek meg az elejétől fogva az hogy meddig szerintem egyén függő mint ahogy a terhességgel járó tünetek.
2011. dec. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem még növöget, 80B-vel kezdtem, most 85C! Most vagyok 10+4 hkm!
2011. dec. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. 21 hetes vagyok, 80Bről kezdtem pont szombaton vettem új melltartókat, mert az eddigieket már egyáltalán nem tudtam elviselni magamon. Nagy örömömre és meglepődésemre az új melltartó méretem 90C lett. És még szokott feszülni, meg érzékeny is szokott lenni. Ha tejcsi lesz benne akkor meg még duzzadtabb lesz.
2011. dec. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Végig folyamatosan nőtt, növögetett. Sőt a szülés után is még. :) Most 11 hónapos a babám és reggel-este még szoptatom, de kezdem azt gondolni, hogy már ekkora is marad. :)

80B-ről kezdtem, most 85C.

2011. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!