Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Visszamennétek a helyemben...

Visszamennétek a helyemben dolgozni a nyári szünet után?

Figyelt kérdés
Ha most sikerülne végre a baba akkor augusztus végén érdemes-e beállnom még a suliba tanítónéniként?( Ekkor lennék kb. 17 hetes)
2009. máj. 16. 21:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is visszamennék ,amúgy a ,34. hétig dolgoztam.

Semmi bajom nem volt, megőrültem volna itthon az unalomtól.

2009. máj. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
én nem mennék vissza, és meg is mondom, hogy miért: mert a gyerekeknek sokkal rosszabb, ha a tanév közepén váltanak tanítónőt, mint ha már eleve új tanítónővel kezdenék a tanévet. Képzeld csak el, egyik napról a másikra meg kell szokjon egy új személyt, egy új munkatempót, egy új felfogást. Sokkal könnyebb megszoknia a tanítónőt, mikor elkezdődik a tanév, hiszen akkor még az első napok, hetek ismerkedéssel, barátkozással telhetnek. Már nem vagyok tanítónő, de tanítottam négy évig. Nálatok nem panaszkodnak az ilyesmire a szülők? Nálunk igen. Aztán meg a végén még rossz szájízzel mennél el évközben, mert a szülők neheztelnének rád, és így ahelyett, hogy örülnél az állapotodnak, azon rágódnál, hogy mit mondtak előtted, vagya hátad mögött a szülők.
2009. máj. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!