Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes kismamik! Nektek...

24 hetes kismamik! Nektek mennyit mozog a picike a hasatokban?

Figyelt kérdés
Mert nekem 2 napja szinte megállás nélkül izeg-mozog. Örülök neki h érzem, de ugye ez nem azt jelenti h valami nem tetszik neki odabann???
2009. máj. 16. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is állandóan mocorog! Mostanra már erősek a csontjaik, ezért érezzük erősebben. Ne aggódj, ez természetes! Egyre szűkebb a hely, nekem is majd kirúgja az oldalam!
2009. máj. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Napról napra jobban érzem a mozgását. Mikor hűvösebb volt az idő, az elmúlt napokban, akkor pici nyugi volt. De ezt leszámítva nagyon aktív, remélem ez jót jelent:)??
2009. máj. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem is sokat mozog, de szinte mióta először éreztem és mostanában remeg! na ezt nem tudom mitől van, de olyan jóóóó!!

és nekem mindig baloldalra dugja ki magát, hihhhetetlen csodálatos érzés, bár biztos fogok még jajgatni...

2009. máj. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát irigykedve olvasom az előttem válaszolókat, mert nekem meg épphogy keveset mocorog.Kicsit aggódom is hogy miért ilyen lusti.Remélem beindul majd azért.
2009. máj. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a front miatt, nekem is folyamatosan pattog: vagy csuklik v. táncol :-)


Majdnem 24 hetes ;-)

2009. máj. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!