Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, hogy álltok az...

Kismamák, hogy álltok az "érzésekkel"?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy nálam vannak elég nagy ingadozások, van amikor az aggodalom tör rám, hogy minden rendben lesz, e, és van amikor a boldogság hogy minden ok.Ezek váltják egymást.Sírós nem vagyok.Ti is várjátok már hogy megszülessen?25 hetes
2009. máj. 16. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


25 hetesen még elég nyugis voltam ; az uh-k meg az eredmények azért tartották bennem a lelket :)) De most a vége felé már iszonyú türelmetlen vagyok. Egyfelől nagyon szeretném , ha már jönnének azok a fájások; rá 2 percre meg felsóhintok, hogy jajj , még ne , mert ezt is el kellene intézni...:)

Érdekes dolog ez. De természetes. Csak arra írtam példának, hogy mennyire váltják egymást a hangilatok ilyenkor...

Jó babavárást!!!


39 hetes pocis:)

2009. máj. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig elég nyugis voltam, boldogsággal vártam a végét, nem aggódtam. Aztán eljött a pillanat, mikor a védőnő megemlítette a szülést, akkor ijedtem meg először, hogy te jó ég, már ennyire a végén vagyunk?? Azután már aggódtam, hogy mi lesz, hogy lesz. Végül sikerült lenyugodnom, örömmel vásárolgattam, mostam, vasaltam a picinek. Végül tegnap jött megint az ijedtség, mikor megbeszéltem a dokimmal, hogy együtt szülünk és a frász kerülget azóta is, hogy mindjárt itt van június 11, és érkezik a babóm. Azóta már sírtam is (nem tudom miért) és alig alszom, mert mindenféle gondolataim vannak a szüléssel kapcsolatban.

Szóval marhára izgulok!!! 36+2 hetes

2009. máj. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én elég nyugodt vagyok, és nem aggódom sokat, de a legkisebb apróságon is sírok, ami sokszor nagyon bosszant, főleg, ha épp nem vagyok egyedül, mert ilyenkor frászt hozok másokra. Remélem, ez enyhülni fog!

A munkámmal járó stresszt is rosszabbul tűröm mostanában, és a melegebb napokon is nyűgös vagyok.

2009. máj. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Általában meg tudom győzni magam és nem parázok feleslegesen. Ez általában uh után van. De mikor már eltelik 3-4 hét és még sok idő van a következő uh-ig mindig rámtör, hogy biztos valami gond van. Ha már nem mocorog fél napig, ha valami miatt be kell vennem egy szem gyógyszert a frász jön rám.

Áááá, a hangulatváltozásról nem is beszélve. Sokszor kiakadok azon, hogy a párom megváltozott (holott tudom, hogy én várnék el sokkal többet, én változtam, ő ugyanolyan), hogy egy bálna leszek lassan, hogy itthon ülve tompulok agyilag, stb. De állítólag ezek természetes dolgok, csak a kismamiknak ezt nehéz elhinni

2009. máj. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor nem csak én vagyok ilyen érzékeny.jó babavárást mindenkinek.
2009. máj. 16. 12:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!