Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más mit tenne a helyemben? A...

Más mit tenne a helyemben? A férjemről lenne szó. Nem visz soha sehova, mindenre úgy kell a figyelmét felhívni.

Figyelt kérdés
Olyan mintha nem is érdekelné hogy babát várok pedig nagyon régóta akartuk már.Néha eszébe jut és megsimogatja a hasam és ennyi.Most is céges iszogatós bulit szervezett ami Pesten van én meg vidéken.Haza tudott volna jönni ha nem iszik,de gondoltam hogy nem érek ennyit hogy ne igyon.Nekem meg egy fagyit is úgy kell kérnem tőle,magától eszébe nem jutna egy kis kedvesség.Már néha ott tartok hogy itt hagyjam e vagy nem.Sokszor említettem hogy nemtörődik velem és ma is annyi volt a válasza hogy nempanaszkodhatok mert sokszor elvitt vacsorázni.Ja persze csak azt nem tette hozzá hogy tavaly valamikor aminek az időpontjára már nem is emlékszem.Szegény babómnak nem szeretnék ártani.Most annyira ideges vagyok hogy nem igaz.Hogy nyugodjak le?Úgyérzem nemtudom kezelni a helyzetet.14 hetes km.
2009. máj. 15. 22:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Én is attól félek hogy ilyen lesz!Amikor az anyja összejöveteleket csinál és este van tök hideg és mondom neki hogy menni kéne még neki nemtetszik és azt válaszolja menjél majd én hazavitetem magam.Nnaaa fasza mondtam.És ha baba meglesz fürdetés meg minden akkor is lefog minket tojni magasról vagy hogy?Akkor már inkább egyedül csinálom és nem eszem még mellé az ideget is.
2009. máj. 15. 22:55
 12/14 anonim ***** válasza:

Szegénykém! Próbálj megnyugodni! Ne gondolj mindig a legrosszabbra, írtad, mindketten régóta akarjátok a babát. Lehet h párod most van azon a "szinten" h felfogta, APA lesz, innen nincs visszaút, megfogták, stb. buta férfi gondolatok. :)

Hagyd egy kicsit, hadd eméssze magát! Aztán amikor van egy nyugodt napotok, órátok, beszéljétek meg a dolgokat, de ne kiabálva, hanem szépen szerelmesen :)

Amúgy az is lehet, a párod annyira félt, amióta babát vársz h sehova sem enged, a széltől is óv, mint egy hímestojást! :)

Segíts neki, csak így lehetettek boldog család! :)


Sok sikert! És fel a fejjel! :) Minden ok lesz!


V.

2009. máj. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
54%

Szia!

Még csak most látom a kérdésed...

Egy oldalon olvastam, hogy a kispapáknak sem könnyű. Bennük nincs hormonváltozás, Ők nem érzik, hogy növekszik a pindurka, Ők nem szenvednek a terhestünetektől, ezért nem "élik meg" az egészet igazából. Sokan ilyenkor elkezdenek "megbolondulni", mennek bulizni, ameddig lehet, csak sajnos nem értik meg, hogy szegény kismama otthon gubbaszt egyedül és most mindennél nagyobb szükség lenne a gondoskodásra. Sajnos a bennünk lejátszódó hormonváltozások erre még rátesznek egy( vagy több)lapáttal

Hidd el Te is változtál, mégha nem is veszed észre és én is és minden kismami. A párod hibáit most felerősödve látod. Szerintem nincs nagy gond Veletek, próbáld meg a legnagyobb természetességgel elmondani neki, hogy szeretnéd, ha kicsit többet lenne Veled, mert jövőre ilyenkor már nem lesz alkalom. Próbáld meg úgy beadni, hogy ne azt érezze, hogy magad sajnáltatod( mert sajnos a férfi agy nagyon hamar ezt szűri le), hanem értse meg, hogy ez a pár hónap van aztán évekig nincs "anyuval kettesben"! Mondd el Neki, hogy Te megérted, hogy kell neki a kikapcsolódás, de jó lenne, ha néha Téged is vinne, mert Neked is szükséged van erre és főleg Rá. Továbbá jó, ha tudja, hogy a terhesség nem betegség és egyáltalán nem kell otthon ülnöd, sőt. a lényeg szerintem, hogy természetes légy, ne érezzen hisztit a hangodban. Szervezz egy közös hétvégét, vagy nézzetek ki együtt valamit!

Remélem sikerülni fog és elérdet a célod!

Minden jót Neked!

2009. máj. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Most nézegetem vissza hogy miket kérdeztem eddig.

Képzeljétek úgy megváltozott a férjem hogy álmomban nem gondoltam volna.Egy minta apuka lett.Annyira szereti a fiát,hogy ha pl. mamára hagyjuk és vásárolni megyünk akkor ő sürget hogy siessek már mert a csöpihez sietni kell.

Jobban félti mint én pedig én is féltem de ő.....

Olyan jó hogy így megváltozott.Mindig siet haza,a sokszor megköszönte hogy szültem neki a fiunkat,mindig mondja hogy mennyire szeret minket,sokat törődik a fiával és ezt értem a fürdetéstől a tisztábarakásig,sétáig.Ellátja gond nélkül és még sorolhatnám.Egyszóval most már örülök hogy ő fiam apja és már várjuk a kistesót is akit szintén nagyon vár és örül neki.Sokat dolgozik értünk és nagy tervek megvalósítása előtt állunk.

2010. jún. 11. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!