Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A székrekedés beidíthatja-e a...

A székrekedés beidíthatja-e a szülést az erőlködés miatt?

Figyelt kérdés
Most vagyok 23 hetes és nehezen tudok wc-zni,minden nap kell mennem,de félek,nagyon,hogy ez nem tesz jót a babának,ha most nem is,de később megindíthatja a szülést,ha nem múlik el.
2009. máj. 15. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én 30 hetes vagyok és pont ezen gondolkoztam a a wc-n...=) A pontos választ nemtudom,de szerintem biztos nem tesz jót neki...ugyhogy ha jön,jön,ha nem,nem. ;) Egyél hashajtó hatású kajákat. Vagy pl. nekem a mindennapi danone activia egészen bevált.
2009. máj. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Semmiképp ne erőlködj, az nem tesz jót. Egyél olyan rostos kajákat, amik meghajtanak. Nekem csak a laevolack szirup használt. De mostanában szerencsére már nincs ilyen gondom.

Boldog pocakos napokat! 32. hetes kismami

2009. máj. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia !


Nem hiszem, hogy megindítja, de ne hagyd annyiban a dolgot! Amúgy azért van a terhességi székrekedés, mert olyan anyag termelődik a szervezetedben, ami izomlazító hatású, hogy a méhed nőni tudjon, de így a belek mozgása is lelassul, nem dolgozik eléggé, vagyis neked kell segítened azzal, hogy rostdús ételeket eszel, sok teljes kiőrlésűt, müzlit, aszalt szilvát, vörös áfonyát, kefírt, illetve hát kitapasztalod, hogy neked mi jön be. Nagyon tudom ajánlani a homeopátiás golyókat- nekem elég volt egy hétig szednem és normalizálta az állapotokat odabent ( a patikában vehetsz hozzá kiskönyvet, amiből ki tudod nézni, mire van épp szükséged, meglátod mennyi mindenre jók ezek a szerek, terhesség alatt is nyugodtan szedhetőek, nekem nagyon beválltak).

Kitartást, könnyű szülést 35hetes km

2009. máj. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!