Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35-hetes vagyok! Kevesebbet...

35-hetes vagyok! Kevesebbet mocorog a babám, csak néha néha jelentkezik be! Ez természetes? Vagy aggodjak?

Figyelt kérdés
Hogy szokott ilyenkor lenni?Milyen tünetem lenne ha esetleg szülére kerülne a sor???
2009. máj. 15. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!Csak ma nem erzed annyit mocorogni vagy mar regebb ota?Mert ha csak ma akkor nem kell aggodnod.A babaknak is vannak nyugisabb napjai.Az en kisfiam peldaul ha rossz ido van akkor csak neha jelentkezik be de ha szep ido van akkor mocorog rendesen.:)De persze a frontot is megerzik szegenyek es ami mostanaban van idojaras...

35 heteske

2009. máj. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ma valahogy nem igazán érzem:-(lehet kicsi a hely neki?
2009. máj. 15. 14:39
 3/3 anonim ***** válasza:
elso vagyok.Ha csak ma nem erzed annyira akkor ne izgulj.Ma nekem is nyugisabb.De azert egyszer ketszer lejelentkezik.Az is igaz,hogy keves a hely nekik ilyenkor.De lehet,hogy most front is van.Lehet,hogy holnap meg majd kirugja az oldalad.:)
2009. máj. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!